اعتراض استقلالی‌ها به فغانی در پایان مسابقه درست بود یا او، تصمیم درستی در محاسبه وقت‌های اضافی گرفت؟

عصبانیت‌های استراماچونی در ایران، انگار قرار نیست به این زودی‌ها تمام شود. تیم او هفته اول، با گل ثانیه‌های پایانی در تبریز باخت و این هفته، با گل ثانیه‌های آخر پیروزی مقابل فولاد را از دست داد. استراماچونی بعد از گل فولاد، حسابی به داور معترض بود و با نشان دادن ساعتش، اعتقاد داشت داور باید زودتر از این‌ها سوت پایان مسابقه را می‌زد. از نظر او گل حریف، پس از پایان وقت‌های اضافی زده شد.

اعتراض استراما و استقلالی‌ها را، می‌توان با مرور وقت‌های اضافی بازی بررسی کرد. داور مسابقه، 5 دقیقه وقت تلف شده اعلام کرده بود. در طول وقت اضافی، یک بار فولاد صاحب یک ضربه شروع مجدد شد که زدن ضربه حدود 25 ثانیه از زمان بازی را گرفت. با این حال، طولانی‌ترین زمان تلف شده به حسین حسینی مربوط می‌شد. دقیقه 92:35 بازی، فغانی خطای مهاجمان فولاد روی حسینی را گرفت و بلافاصله از او خواست بلند شود و زمان مسابقه را نگیرد.

حسینی برای شروع مجدد بازی، زمان زیادی منتظر ماند و همین باعث، یک کارت زرد از فغانی دریافت کند. در نهایت، او بازی را در دقیقه 93:20 آغاز کرد. یعنی حدود 45 ثانیه از زمان بازی هدر رفت.

گل فولاد، در دقیقه 95:18 وارد دروازه استقلال شد. یعنی فغانی اگر برای همه اتفاقات فقط 20 ثانیه اضافه‌تر به بازی ادامه داده باشد هم نمی‌توانست پیش از گل فولاد، سوت پایان بازی را بزند.

/ وبسایت نود

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.