شناسایی 15 هزار دانش‌آموز نیازمند در کردستان

استانها /
شناسه خبر: 497485

مدیرکل امور اجتماعی استانداری کردستان از شناسایی 15 هزار دانش‌آموز نیازمند در استان خبر داد.

فرانک قدسی در حاشیه پایگاه جمع آوری کمک‌های مردمی میدان آزادی سنندج در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه 15 هزار دانش‌آموز نیازمند را در سطح استان شناسایی کرده‌ایم، افزود: این دانش آموزان، نیازمند توجه ویژه هستند هرچند جدای از این برنامه، در بحث مدرسه سازی نیز در مجمع خیرین کارها و اقدامات خوبی صورت گرفته است.

مدیرکل امور اجتماعی استاندار کردستان عنوان کرد: همچنین از راه‌های دیگری از جمله انجمن اولیا و مربیان، سازمان های مردم نهاد و خانه خیرین و غیره بسیاری از دانش آموزان نیازمند را شناسایی و تقسیم بندی کرده‌ایم و از طریق مختلفی به آنها کمک می‌شود.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه کمک به نیازمندان فقط در قالب این جشن‌ها و محدود به این چند روز نباید باشد، گفت: هدف این است که این برنامه‌ها تلنگری برای آحاد جامعه باشد تا بیشتر به فکر کودکان و دانش آموران نیازمند و محروم باشند.

قدسی تصریح کرد: بسیاری از این دانش آموزان از لحاظ توانایی‌های علمی در سطح بالایی هستند که اگر مشکلات را از سر راه آنان برداریم قطعا آینده روشنی پیش روی آنان قرار دارد و می‌توان در آینده نیز از توانمندی های آنان برای توسعه و پیشرفت کشور بهره مند شد .

وی خاطرنشان کرد: انتطار می‌رود مثل همیشه مردم ما حضور فعالی داشته باشند و مهرماه امسال هیچ دانش‌آموزی را نبینیم که کیف و یا جیبش خالی باشد./ ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.