اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

اتفاق ویژه در تبریز؛ تقابل دنیزلی با تنها بازمانده شاگردانش در پرسپولیس

اتفاق ویژه در تبریز؛ تقابل دنیزلی با تنها بازمانده شاگردانش در پرسپولیس

در بازی روز جمعه محمد حسین کنعانی‌زادگان مقابل مربی اسبق خودش قرار می‌گیرد.

حساس‌ترین بازی هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر روز جمعه در تبریز برگزار می‌شود. در این بازی شاگردان مصطفی دنیزلی در تیم تراکتور پذیرای پرسپولیس هستند. از جمع شاگردان دنیزلی که در فوتبال ایران زیر نظر او بازی می‌کردند، فقط دو بازیکن هستند که در لیگ نوزدهم بازی می‌کنند. یکی از این بازیکنان محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع این روزهای پرسپولیس است. کنعانی‌زادگان در آخرین بازی‌ای که دنیزلی روی نیکمت پرسپولیس در لیگ یازدهم نشست و در آن سرخپوشان با نتیجه‌ی 2 بر یک از سد میزبان خود فولاد خوزستان گذشتند، برای اولین بار در بازی پایانی فصل در لیگ برتر به میدان رفت.

در آن بازی در سال 1391 مدافع 19 ساله‌ی پرسپولیس، 75 دقیقه برای این تیم مقابل فولاد بازی کرد و عملکرد قابل قبولی داشت. با پایان فصل و رفتن دنیزلی از پرسپولیس، کنعانی‌زادگان هم نتوانست در پرسپولیس جای خود را پیدا کند.

کنعانی‌زادگان البته در بازی هفته‌ی اول پرسپولیس روی نیمکت این تیم حضور داشت و در صورتی که در بازی مقابل تراکتور فرصت بازی کردن پیدا کند، مقابل سرمربی اسبق خود قرار می‌گیرد.
علاوه بر کنعانی‌زادگان، محمد نوری دیگر بازیکنی است که در لیگ نوزدهم بازی می‌کند و مصطفی دنیزلی ترک سرمربی او بوده است. نوری در تیم پارس جنوبی جم توپ می‌زند و در هفته ششم مقابل سرمربی اسبق خود قرار می‌گیرد./ وبسایت نود

کپی