اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸

اولویت کهگیلویه و بویراحمد تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است

اولویت کهگیلویه و بویراحمد تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است

‌استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اساس ما بر تکمیل پروژه های استان است.

"حسین کلانتری" عصر شنبه، دوم شهریورماه در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت هفته دولت افزود: روند تکمیل برخی پروژه های استان طولانی شده و با سطح بندی انجام گرفته، تکمیل پروژه ها محور قرار خواهد گرفت.

وی استان کهگیلویه و بویراحمد را تشنه کار دانست و اظهارکرد: ظرفیت های بسیاری در استان وجود دارد و باید به بالفعل تبدیل شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اولویت بندی پروژه ها، خاطرنشان کرد: به جدیت دنبال تکمیل پروژه های نیمه تمام هستیم.

کلانتری از افتتاح ۲۲۲ پروژه عمرانی در هفته دولت خبر داد و تصریح کرد: کلنگ زنی ۳۱ ‌پروژه عمرانی را نیز خواهیم داشت.

وی ادامه داد: همچنین طی این هفته افتتاح ۳۱ ‌پروژه اقتصادی را خواهیم داشت و ۷ ‌پروژه اقتصادی نیز کلنگ زنی می شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از خروجی اشتغال بیش از ۳۰۰۰ نفر از طریق پروژه های هفته دولت خبر داد و بیان کرد: بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان هزینه پروژه ها خواهد بود.

کلانتری بکارگیری صحیح ظرفیت نمایندگان مجلس برای توسعه استان و مطالبات عمومی را ضروری دانست و بیان کرد: باید از این حوزه با نگاه مطالبات عمومی برای توسعه استان استفاده شود.

وی از تشکیل شورا و برگزاری همایشی مهم با حضور شخصیت های برجسته استان خبر داد و تصریح کرد: با تعامل مجموعه دانشگاه یاسوج برنامه ریزی برای تحقق این برنامه و بکارگیری ظرفیت های بالای انسانی برای رشد و توسعه استان انجام گرفته است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که در آستانه انتخابات قرار داریم و چند ماه دیگر زمان هست، افزود: بگذارید کار کنیم و فضا را انتخاباتی نکنید اما بدانید انتخابات را در سلامت کامل به نرخ جانمان برگزار می‌کنیم و حافظ رای مردم در صندوق‌های رای هستیم.

کلانتری از معرفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تا پایان شهریورماه جاری خبرداد و تصریح کرد:  هشت تا ۱۰ گزینه برای مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به وزارتخانه رفته و مصاحبه داده اند./ ایسنا

وی با بیان اینکه من هیچ گزینه ای به وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی نکرده ام اما شاخص ها را گفتم، اظهارکرد: تا پایان شهریورماه، مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز مشخص و معرفی خواهد شد.

لازم به ذکر است که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از خرداد ماه تا کنون بعلت استعفا رضا دهبانی، مدیرکل قبلی با سرپرست اداره می شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.