اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

#عصر_جدید

#عصر_جدید
یگانه خدامی

پنجشنبه شب نتایح برنامه جنجالی «عصر جدید» اعلام شد و برندگان مشخص شدند. از زمان شروع برنامه در شبکه‌های اجتماعی حرف زدن و اظهارنظر درباره‌اش آغاز شد و تا دیروز هم این روند ادامه داشت.

عصر جدید در شبکه‌های اجتماعی هم طرفدار داشت و هم مخالف که هر دو گروه هم حسابی پرکار بودند و با هشتگ عصر جدید می‌نوشتند: معصوم قنبری: «ایها الناس که چی بشه؟ نه واقعاً که چی بشه؟! آنتن و بودجه بیت المال داره می‌ره که چی بشه؟»، مبینا زنده دل: «واسه انتخابات ریاست جمهوری هم اینقدر آنتن زنده واسه مناظره نمی‌دن»، شهاب: «برنامه عصر جدید شبکه سه در فینال 4/24 میلیون رأی گرفت. به فرض هر نفر هم دو رأی داده باشد حداقل 12 میلیون نفر مشارکت کردند. با این حساب رکورد همه برنامه‌های تاریخ صدا و سیما شکسته شد. خدا قوت به منتقدان بی‌انصاف مدیریت این شبکه. روسیاهی به زغال ماند.»، اردوان سبحانی: «سخن پایانی بشیر حسینی:  عصر جدید کاملاً ایرانی اسلامی بود. اونایی که از عمد گفتن عصر جدید کپی از برنامه‌های غربی است اشتباه می‌کردند.»
پ.ن: این فیلم‌های مقایسه دکور، اجرا، لحن، شوخی و اجراها بین عصر جدید و تلنت شوها هم چرت بود. با تشکر از علی فروغی که به من فرصت داد.»، آندره بالکونسکی: «مردم به یک چهره عدالتخواه که از درد مردم می‌گفت رأی دادند. بانویی که دغدغه داشت. دغدغه کودکان کار، دغدغه خشک شدن خوزستان، دغدغه زندگی. این رأی معنا دار بود.»، ماه پریش: «دیشب مهمونامون می‌خواستن عصر جدید ببینن. بین گزینه غیرممکن کشتن احسان علیخانی یا خفه کردن مهمونا، گزینه سوم رو انتخاب کردم. بهشون شب بخیر گفتم رفتم خوابیدم.»، ماشین باز: «از خواهش و تمناهای علیخانی و داوران در روز فینال برای شرکت مردم در رأی‌گیری مشخص بود که قراره بعدش این تعداد شرکت کننده رو به چماقی تبدیل کنن و توی سر فردوسی‌پور بزنن ولی محض اطلاع شما این تعداد رأی بعد از 3 بار تکرار برنامه و یک اعلام نتایج چند ساعته به دست اومد.»، زهیر موسوی: «6 ساعت آنتن زنده صدا و سیما بهش دادن. 3 روز پخش شبکه سه برای تبلیغ شرکت در نظرسنجی در اختیار برنامه شون بوده تهشم پیاده نظام شون می‌گه آره تونستیم پوز نود رو بزنیم. کاری ندارم آب بستید توی رأی‌ها ولی این بالا پایین پریدنا نشون می‌ده خودتون هم این آمار رو باور ندارید. تابلو نباشین.»‌

کپی