اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹

سیدجلال: کارت زردم درست بود/ درباره سوپرجام صحبت کنم حاشیه می‌شود

سیدجلال: کارت زردم درست بود/ درباره سوپرجام صحبت کنم حاشیه می‌شود

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: امیدوارم سوپرجام زودتر به پرسپولیس اهدا شود اما اگر در این باره صحبت کنم حاشیه ایجاد می‌شود.

سیدجلال حسینی بعد از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس برابر پارس جنوبی جم در هفته اول لیگ برتر فوتبال،‌ گفت: در 3، 4 هفته اول نمی‌توان خیلی درباره آمادگی تیم صحبت کرد با توجه به اینکه از فشار سنگین بدنسازی خارج شده‌ایم، کادر فنی تغییر کرده است و بازیکنان جدیدی به تیم اضافه شده‌اند برای هماهنگی بیشتر نیاز به زمان داریم، خیلی کار داریم.

کالدرون تفکرات خودش را دارد 

وی درباره تفاوت سبک بازی کالدرون با برانکو، گفت: هر مربی سبک خاص خودش را دارد، مطمئناً کالدرون تفکرات خودش را دارد و تاکتیک مربیان با هم فرق می‌کند.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره انتقادات به کیفیت توپ‌های لیگ، گفت: احساس می‌کنم توپ‌ها سبک هستند و حالت خاصی دارند شاید ما به آنها عادت نداریم اما ظاهراً سبک‌تر از حد معمول هستند.

 به تصمیم داور احترام گذاشتم 

حسینی درباره کارت زردی که از داور گرفت و اعتراض به قاضی میدان گفت: به تصمیم داور احترام گذاشتم و قبول کردم کارت زردم درست بود.

وی درباره اینکه پیش از شروع فصل قرار بود درصدی از قراردادهای آنها پرداخت شود و آیا این اتفاق افتاده است یا نه، گفت: نه هنوز اما مسئولان باشگاه تلاش می‌کنند و امیدوارم زودتر مطالباتمان پرداخت شود.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه باشگاه پرسپولیس خواستار اهدای سوپرجام به آنها شده بود، گفت: امیدوارم این اتفاق بیفتد اما اگر صحبت کنم حاشیه ایجاد می‌شود. 

کپی