پلیس هشدار داد

عبور و تردد خودروهای شخصی از خط اضطرار داخل تونل‌های شهری ممنوع!

اجتماعی /
شناسه خبر: 495685

بنا بر اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، طرح برخورد با خودر هایی که به صورت غیر مجاز در محدوده خط اضطرار تونل‌های سطح شهر تردد می‌کنند توسط پلیس راهور در حال اجر است.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ در اطلاعیه ای اعلام کرد که عبور و تردد از خط اضطرار داخل تونل‌های شهری فقط برای خودروهای امدادی مجاز است.در مسیر غرب به شرق تونل نیایش که این تخلف بیشتر مشاهده می شود، کارکنان پلیس راهور با مستقر شدن بعد از تونل و رصد خط اضطرار در حال کنترل این تخلف هستند و خودروهایی که در طول تونل به صورت غیر مجاز از خط اضطرار استفاده می کنند، مورد اعمال قانون قرار می‌گیرند (برابر جدول جرائم این تخلف مشمول ۸۰ هزار جریمه می‌شود).
 
عوامل راهور به صورت ساعتی در محل مناسب نسبت به متوقف کردن این خودروها اقدام می‌کنند و در صورت بالا بودن خلافی خودرو یا انجام تخلفات حادثه ساز توسط این دسته از خودروها، نسبت به جابجایی آن‌ها به پارکینگ نیز اقدام می کنند.
 
رانندگان و شهروندان پایتخت در نظر داشته باشند خطوط اضطرار داخل تونل‌های شهر تهران صرفا جهت تردد خودروهای امدادی است و سایر خودروها به هیچ عنوان نباید از این خطوط عبور و تردد کنند، لذا توصیه شده تا رانندگان پایتخت قوانین ترافیکی را در همه حال رعایت کنند و تحت هیچ شرایطی از خطوط ویژه داخل تونل‌ها تردد نکنند./مهر

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.