اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

دستگیری 2 قاتل مسلح فراری پس از 3 سال

دستگیری 2 قاتل مسلح فراری پس از 3 سال

2 مرد مسلح که سال 95 ، دو جوان را به دلیل اختلاف مالی به رگبار مرگبار بسته بودند ، سرانجام با گذشت 3 سال زندگی زیر زمینی شناسایی و دستگیر شدند .

سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در پی قتل ۲ جوان در روستای زنگیان شهرستان سراوان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

سردار قنبری افزود: این ۲ جوان که در حدود ۳۰ سال سن داشتند در ساعت ۱۳:۴۵ هیجدهم مهرماه سال ۹۵ هنگامی که سوار بر یک خودروی تویوتا سفیدرنگ بودند در محور "آسپیچ" به سراوان در روستای زنگیان توسط سرنشینان مسلح ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ پلاک مخدوش مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به قتل رسیدند.

او بیان کرد: مأموران پلیس آگاهی با استفاده از تحقیقات میدانی متوجه شدند که تیراندازی به دلیل اختلافات مالی صورت گرفته و با بهره گیری از شیوه و شگرد‌های پلیسی توانستند هویت ۲ نفر از قاتلان را شناسایی کنند.

این مقام ارشد انتظامی ابراز داشت: مأموران این ۲ متهم را که ۲۵ تا ۳۰ سال سن و سابقه کیفری در خصوص حمل مواد مخدر داشتند تحت تعقیب قرار داده و سرانجام در منطقه آسپیچ شهرستان سروان دستگیر کردند.

سردار قنبری اضافه کرد: متهمان در ابتدا منکر ارتکاب هرگونه جرمی شدند، اما با توجه به مستندات و مدارک انکارناپذیر پلیس به جرم خود اعتراف کردند و پس ازتشکیل پرونده و معرفی به مقام قضائی روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان گفت: تحقیقات برای کشف ابعاد دیگر این پرونده و شناسایی سایر متهمان ادامه دارد./ باشگاه خبرنگاران

 

 

کپی