اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

فرمانده بسیج ادارات در تشریح برنامه های هفته دولت تاکید کرد

پرورش کارمند در تراز انقلاب اسلامی برای مبارزه با فساد

پرورش کارمند در تراز انقلاب اسلامی برای مبارزه با فساد

نخستین جشنواره «کارمند تراز انقلاب اسلامی» همزمان با هفته دولت در چهارم شهریور ماه در تهران برگزار می شود، تا بتوانیم ویژگی هایی را برای یک کارمند تراز انقلاب تعریف کنیم. همچنین در این همایش به مناسبت روز کارمند از تمبر کارمند تراز اسلامی نیز رونمایی می شود و ویژگی های مدنظر به وزارتخانه ها و ادارات ابلاغ می شود .

نیروی انسانی؛ سرمایه اصلی یک دولت اسلامی

«سید حمیدرضا قریشی» فرمانده بسیج وزارتخانه ها و ادارات سپاه محمد رسول الله (ص) با اشاره به اینکه پرورش کارمند در تراز انقلاب اسلامی برای مبارزه با فساد و همچنین تشکیل دولت اسلامی در اولویت است، افزود: در حال حاضر در مرحله ایجاد دولت اسلامی هستیم و با توجه به اینکه سرمایه اصلی یک دولت اسلامی نیروی انسانی است، در بسیج وزارتخانه ها و ادارات پرورش کارمند تراز انقلاب اسلامی را کلید زده ایم.

قریشی که در خصوص برنامه های بسیج وزارتخانه ها و ادارات سپاه محمد رسول الله (ص) در خصوص هفته دولت سخن می گفت، اظهارداشت: بسیج ادارات و وزارتخانه‌ها هم پای قوه قضاییه برنامه های جدیدی را برای مبارزه با فساد اداری آغاز کرده‌ است.

وی برپایی همایش امر به معروف و نهی از منکر در سازمان اوقاف و امور خیریه را از برنامه های هفته دولت امسال بسیج وزارتخانه ها و ادارات عنوان کرد و گفت: همایش امنیت بسیج در نمایشگاه بین‌المللی تهران، همایش مسئولان ورزشی ادارات و دستگاه‌های دولتی و نیز ایجاد میز خدمت در وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی، نفت، صمت، نیرو، کار، علوم و تحقیقات و ارتباطات از دیگر برنامه‌هایی است که در این هفته برگزار می‌شود.

تقویت روحیه مطالبه گری نیروهای بسیج

فرمانده بسیج وزارتخانه ها و ادارات سپاه محمد رسول الله (ص) به ساخت ۱۰ واحد مسکونی برای آسیب‌دیدگان ناشی از سیل امسال در دشت آزادگان اشاره کرد و افزود: بسیج ادارات، بسیج هیأت دولت جمهوری اسلامی است و همان‌گونه که در هر وزارتخانه‌ای بسیج داریم، باید هیأت دولت هم به عنوان یک پایگاه بسیج، فرماندهی و منابع وزرا را بسیج کند.

وی تاکید کرد: تقویت روحیه مطالبه گری نیروهای بسیج در ادارات به عنوان پشتوانه های ملت از اقداماتی است که به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته تا مردم بدانند که بسیج به دنبال عدالت خواهی است.

 

کپی