اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹

خودکشی نوجوان روس پس از قتل عام خانواده اش

خودکشی نوجوان روس پس از قتل عام خانواده اش

نوجوان ۱۶ ساله روسی همه اعضای خانواده اش را کشت و سپس خودکشی کرد.

قتل عام خانوادگی

به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه الرای، گزارش رسانه های روسیه حاکیست که «تیمور کیمتالدینوف» نوجوان ۱۶ ساله روسی در این جنایت وحشیانه که افکار عمومی روسیه را به شدت جریحه دار کرده، پدر و مادر و دو برادر دوقلوی چهارساله اش را سر برید.

رسانه های خبری روسیه اعلام کرده اند که دلیل اقدام وحشیانه این نوجوان روسی، بی توجهی والدینش به وی و توجه بیش از حد به دوقلوی چهارساله بوده است.

نوجوان روس

تیمور پس از ذبح والدین و دو برادرش، پدربزرگ و مادربزرگ را که در کنار آنها زندگی می کردند، نیز با تبر به قتل رسانده و سپس خودکشی کرده است.

روزنامه «سان» انگلیس در این باره نوشت: این نوجوان روسی پس از خودکشی نامه ای از خود به جا گذشته که در  آن نوشته است خانواده اش بویژه پدربزرگ ۶۶ ساله اش و مادربزرگ ۶۹ ساله اس را دوست می داشت اما متاسفانه ناچار شده است آنها را نیز بکشد تا از مرگ نزدیکانش ناراحت نشوند.

تیمور همچنین یک پیام صوتی به یکی از دوستانش در مدرسه فرستاده و در آن گفته است که کشتن خانواده اش برایش آسان بوده است.

یکی از دوستان تیمور گفته است که او از  توجه بیش از حد مادرش به دو برادرش حسادت می کرد و برای کشتن آنها برنامه ریزی کرده بود اما سخنانش را جدی نمی گرفت.

روزنامه سان انگلیس در این باره به نقل از منابع نزدک به تیمور نوشته است که او دانش آموزی کوشا بوده و به طور مرتب در مسابقات دانش آموزان برتر شهرش برنده می شده است.

این روزنامه یادآور شده است که پلیس روسیه همچنان در حال تحقیق درباره انگیزه های این قتل است./شفقنا

کپی