اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

خروجی نشست فتحی- استراماچونی؛ جنتلمن جایی نمی رود

خروجی نشست فتحی- استراماچونی؛ جنتلمن جایی نمی رود

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در شرایطی از ساعت 18 در زمین مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد که امیرحسین فتحی پیش از شروع تمرین، نشستی با استراماچونی برگزار کرد.

به گزارش ایران آنلاین، با وجود گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر احتمال درخواست استراماچونی برای جدایی از استقلال، اما در این نشست سرمربی استقلال تنها پیرامون خواسته‌های خود از باشگاه صحبت کرد و قرار شد مسئولان باشگاه نیز شرایط را برای او فراهم کنند. قرار است استقلالی‌ها با جذب میلیچ یک بازیکن دیگر را طی روزهای آینده جذب کنند تا پرونده نقل و انتقالات این باشگاه بسته شود.
امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال درخصوص این جلسه‌ گفت: «طبق جلسات منظم هفتگی که با مربی داشتیم، امروز هم مثل همیشه در فضای گرم و صمیمی و مسائلی که در مورد باشگاه است مفصل بحث و صحبت کردیم. امسال استقلال خوب و زود بسته شده و تیم بسیار آماده است ولی کسانی که دوست ندارند موفقیت استقلال را ببینند، می‌خواهند ما را به حاشیه ببرند در حالی که مشکلی نیست. البته نه این که مشکل نداشته باشیم اما مشکلاتی که به تیم لطمه و ضربه بزند، وجود ندارد.»
وی درخصوص زمین مجموعه انقلاب هم صحبت کرد: «این زمین را 3-4 ماه است در اختیار داریم و امروز افتتاح شد، این محل هم کمپ تمرینی بازیکنان است و هم دفتر کار استراماچونی. قرار است کارهای تیم در همین جا پیگیری شود.»
مدیرعامل استقلال درخصوص نقل و انتقالات این تیم گفت: «استراماچونی یک بازیکن را برای مهاجم دوم یا‌ هافبک بازیساز مطرح کرد که در حال رایزنی هستیم تا در بهترین شرایط این بازیکن را اضافه کنیم.»

کپی