اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹

انتقام با میله آهنی

انتقام با میله آهنی

گروه حوادث/ مرد افغانستانی که هم‌ولایتی‌اش را در اتاقک نگهبانی یک برج نیمه ساز به قتل رسانده در کمتر از یک هفته دستگیر شد.

به‌گزارش خبرنگار جنایی «ایران»، شامگاه یکشنبه 20مرداد گزارش قتل مردی افغانستانی در یکی از برج‌های در حال ساخت شهرک غرب به بازپرس کشیک قتل اعلام شد.
بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که مرد نگهبان با ضربات میله آهنی یکی از هم ولایتی‌هایش به‌نام گل مراد به قتل رسیده است. به دستور بازپرس جنایی تحقیقات برای دستگیری گل مراد ادامه داشت تا اینکه یکی از دوستان مقتول نزد پلیس رفت و مخفیگاه او را لو داد. با اطلاعاتی که مرد جوان در اختیار تیم تحقیق قرار داد، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شده و گل مراد بازداشت شد.
گفت‌و‌گو با متهم
انگیزه ات برای جنایت چه بود؟ مقتول به من تهمت می‌زد. می‌گفت که تو خبرچینی می‌کنی من از این حرف خیلی ناراحت شدم و کینه او را به دل گرفتم.
بعد از قتل چه کردی؟ به شرکت ذوب میلگردی که دوستم در آن کار می‌کرد رفتم و به دروغ گفتم که بیکار هستم و جایی برای ماندن ندارم و از او خواستم که به من جایی برای ماندن بدهد.
چه مدت بود که مقتول را می‌شناختی؟  4 ماهی است که در این برج کار می‌کنم.
5 ماه قبل از فاریاب افغانستان به ایران آمدم و بعد از مدتی هم در برج نیمه ساز کار پیدا کردم. من جوشکار بودم و مقتول هم بنای ساختمان بود.‌‌/ایران

کپی