اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندی عشایر و روستاهای کشور

برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندی عشایر و روستاهای کشور

مسئول کمیسیون امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان اسلامشهر گفت: توانمندی‌ کارآفرینان اسلامشهری در چهارمین نمایشگاه عشایری و روستایی کشور در معرض نمایش بازدیدکنندگان قرار گرفت.

فاطمه محمدی در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه، بیان کرد: توانمندی‌های کارآفرینان اسلامشهر در چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های عشایر و روستائیان کشور که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شد در معرض نمایش قرار داده شده است.

وی بیان کرد: در این نمایشگاه بخشی از توانمندی‌های کارآفرینان روستایی شهرستان اسلامشهر در زمینه‌های مختلف صنایع دستی، چوب و غیره در کنار توانمندی سایر نقاط کشور در معرض نمایش بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

مسئول کمیسیون امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان اسلامشهر با بیان اینکه تلاش شده با کمترین هزینه نمایشگاه قابل قبولی برگزار شود، افزود: چهارمین نمایشگاه توانمندی عشایر و روستاهای کشور فرصتی به وجود آورد تا بخشی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهرستان‌ها در معرض دید عموم مردم قرار گیرد.

محمدی ادامه داد: شهرستان اسلامشهر استعدادها و ظرفیت‌های بالقوه‌ای دارد و به همین دلیل این شهرستان در یک بعد قابل معرفی نبوده و در صنایع لبنی، صنایع و فراورده‌های چوبی و تولید کفش ورزشی در سطح کشور حرفی برای گفتن دارد و در این نمایشگاه نیز بخش کوچکی از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های شهرستان در معرض نمایش گذاشته شده است.

وی با اشاره به اینکه حضور در نمایشگاه یک کار ملی و فرابخشی است، گفت: با هماهنگی به عمل آمده با شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان اسلامشهر ضمن نصب بنرهایی در سطح شهرها و روستاها و تبلیغات نمایشگاه برای حضور علاقمندان برای بازدید از نمایشگاه چند دستگاه اتوبوس در روزهای برگزاری نمایشگاه نیز در مقابل ساختمان فرمانداری مستقر شده تا انتقال شهروندان به نمایشگاه تسهیل شود./ ایسنا

کپی