اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

زیدان: عملکرد دفاعی بیل اهمیت زیادی داشت/ دوست داشتم ازار در بازی باشد

زیدان: عملکرد دفاعی بیل اهمیت زیادی داشت/ دوست داشتم ازار در بازی باشد

زین‌الدین زیدان پس از شروع پیروزمندانه کهکشانی‌ها در لالیگا عملکرد بازیکنانش را مطلوب ارزیابی کرد.

زین‌الدین زیدان پس از برتری 3 بر یک تیمش در اولین بازی فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) در خانه سلتاویگو از عملکرد شاگردان خود ابراز رضایت کرد.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اظهار داشت: از ابتدای بازی عملکرد خوبی داشتیم. وقتی 10 نفره شدیم کمی سختی را تحمل کردیم، اما حس خوبی داشتیم و راضی هستیم، چون بازی در این ورزشگاه کار سختی است. تعداد تیم‌های کمی می‌توانند در زمین سلتاویگو پیروز شوند. از لحاظ نتیجه، پیش‌فصل پیچیده‌ای داشتیم، اما پیشرفت خوبی را به چشم دیدیم  و نمایش اخیر، حاصل این پیشرفت بود. در این بازی عملکرد دفاعی بیل و وینیسیوس اهمیت زیادی داشت، سپس ایسکو و واسکس جایگزین شدند و عملکرد مشابهی داشتند. نکته کلیدی، عملکرد خوب خط دفاعی بود، چرا که می‌دانستیم وقتی توپ را داشته باشیم، می‌توانیم ضربه بزنیم.

او در ادامه افزود: تمام بازیکنانم روز خوبی داشتند و حالا به فکر ادامه فصل هستیم. مصدومیت ازار بدشانسی بود و مایل بودم در این بازی باشد. وینیسیوس و بیل در کنار بنزما شروع کردند و عملکرد خوبی داشتند. آنها تمام تلاش خود را برای دفاع از نتیجه به کار گرفتند. فعلاً با بازیکنانی که در اختیار داریم کار خواهیم کرد و به بازی بعد فکر می‌کنیم.

کپی