اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

گواردیولا: آگوئرو فکر می‌کرد به خاطر دریافت گل از او ناراحتم/ در صحنه خطای لاملا، VAR در حال نوشیدن قهوه بود!

گواردیولا: آگوئرو فکر می‌کرد به خاطر دریافت گل از او ناراحتم/ در صحنه خطای لاملا، VAR در حال نوشیدن قهوه بود!

پپ گواردیولا به شدت از نحوه قضاوت در بازی این هفته تیمش در لیگ برتر انگلیس ناراضی بود.

پپ گواردیولا پس از تساوی 2 - 2 تیمش مقابل تاتنهام در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به شدت از مردود اعلام شدن گل دیرهنگام ژسوس توسط  سیستم کمک داور ویدئویی (VAR) انتقاد کرد.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی در این باره گفت: نمی‌دانم چرا سیستم داوری اعتقاد داشت در صحنه گل ژسوس خطای هند اتفاق افتاده است، اما گل یورنته در لیگ قهرمانان خطای هند محسوب نمی‌شد! در این فصل همیشه چنین وضعیت‌هایی را خواهیم داشت و مجبوریم با آن کنار بیاییم. شاید می‌توانستیم بهتر بازی کنیم، اما نمی‌دانم چگونه! آنها با دو شوت به دو گل رسیدند! مقابل یکی از بهترین تیم‌های اروپا بدشانس بودیم و نتوانستیم پیروز شویم.

وی در ادامه افزود: دوباره VAR ... . فصل گذشته آفساید گرفته شد و این بار خطای هند. چه چیز بیشتری می‌توانم بگویم؟! لاملا کاملاً خطا کرد و باید برای ما پنالتی گرفته می‌شد. شاید VAR در آن لحظه در حال نوشیدن قهوه بود!

گواردیولا در مورد درگیری‌اش با مهاجم آرژانتینی من‌سیتی هم اظهار داشت: آگوئرو فکر می‌کرد من به خاطر گلی که خوردیم از او ناراحتم. ما گل را روی ضربه کرنر خوردیم، در حالی که من می‌خواستم نفر به نفر یارگیری انجام شود. احساسات بخشی از بازی است. پس از آن صحنه و در طول بازی با هم صحبت کردیم. من خیلی او را دوست دارم./ تسنیم

کپی