اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

ثبت 70 فقره سرقت در کارنامه سیاه سارق حرفه ای

ثبت 70 فقره سرقت در کارنامه سیاه سارق حرفه ای

یک سارق حرفه ای موتور کولر با 70 فقره سرقت به دام پلیس کاشمر افتاد.

۷۰ فقره سرقت در کارنامه سارق موتور کولر در کاشمر

 سرهنگ حسین یزدانی جانشین فرمانده انتظامی کاشمر گفت: در پی اعلام یک مورد سرقت موتور کولر از یک مجتمع مسکونی در کاشمر، ماموران دایره تجسس کلانتری ۱۱ جانبازان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی را در دستور کار خود قرار دادند.

جانشین فرماندهی انتظامی کاشمر افزود: ماموران دایره تجسس کلانتری ۱۱ جانبازان پس از انجام تحقیقات گسترده میدانی به فردی که در همان مجتمع مسکونی، سکونت داشته مظنون و او را به طور نامحسوس تحت مراقبت قرار دادند.

وی بیان کرد: ماموران دایره تجسس کلانتری ۱۱ پس از تکمیل مستندات قانونی با هماهنگی مقام قضایی، طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه این متهم را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی مقادیر زیادی اموال سرقتی را کشف کردند.

یزدانی تصریح کرد: متهم که در ابتدا منکر هر گونه سرقتی بود در بازجویی‌های فنی پلیس راهی جز بیان حقیقت نیافت و به ۷۰ سرقت از اماکن خصوصی کاشمر از جمله ۱۲ فقره سرقت موتور کولر اعتراف کرد.

جانشین فرماندهی انتظامی کاشمر با اشاره به تحویل اموال مکشوفه به مالباختگان، از دستگیری دو مالخر در همین زمینه خبر داد و اظهار کرد: تحقیقات در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد./ پلیس

 

کپی