اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹

ادعای رسانه عراقی؛ مذاکره خطیر با مدافع تیم ملی این کشور برای حضور در استقلال!+ تصویر

ادعای رسانه عراقی؛ مذاکره خطیر با مدافع تیم ملی این کشور برای حضور در استقلال!+ تصویر

در شرایطی که 27 روز از استعفای خطیر از استقلال می‌گذرد اما یک رسانه عراقی ادعا کرد وی در حال مذاکره با یک مدافع عراقی برای حضور در استقلال است.

در شرایطی که علی خطیر معاون باشگاه استقلال از سمت خود در این باشگاه استعفا داده و مدیرعامل این باشگاه نیز از سمت خود استعفا داده است اما امروز رسانه عراقی خبری عجیب در مورد مذاکره وی با برخی بازیکنان در کشور عراق منتشر کرده است.

صفحه اینستاگرامی «iraqiprofessionalsportsgate» که مربوط به اخبار فوتبال عراق است با انتشار عکسی از مصطفی محمد در کنار علی خطیر عنوان کرده که این عکس نشاندهنده مذاکره باشگاه استقلال با مدافع عراقی در تهران است. تیم ایرانی  این هفته پیشنهادش را به باشگاه الزورا ارسال خواهد کرد.

حال سوال اینجا است که وقتی علی خطیر 31 تیرماه از سمت خود در باشگاه استقلال استعفا کرده چگونه ممکن است رسانه عراقی امروز خبر از مذاکره این بازیکن با کسی دیگر سمتی در استقلال ندارد بدهد؟ اگر هم این عکس قدیمی است پس چرا رسانه‌ای که اخبار مهم و به روز فوتبال عراق را در صفحه اش منتشر می‌کند دیروز و امروز خبر از مذاکره بازیکن تیم ملی امید عراق با  خطیر می‌دهد؟/ فارس

بیشتر بخوانید:

اتفاقی عجیب در باشگاه استقلال/ درگیری خطیر پس از مطرح شدن مسائل مالی

 

کپی