اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

محمد علی نجفی بخشیده شد

پایان داستان میترا استاد

پایان داستان میترا استاد
مرجان همایونی خبرنگار

خبر بخشیده شدن محمد علی نجفی سحرگاه امروز از سوی برادر مقتول در صفحه اینستاگرامش منتشر شد. 77 روز قبل خبر قتل میترا استاد همسر دوم شهردار اسبق پایتخت نام نجفی را به تیتر یک بیشتر روزنامه‌ها و رسانه‌ها تبدیل کرد و امروز نیز خبر اعلام رضایت و بخشیدن او باردیگر وی را به صدر اخبار رسانه‌ها برد.

 شاید عصر روز هفتم خرداد وقتی محمد علی نجفی با اسلحه‌ای که قتل را مرتکب شده بود وارد اداره آگاهی شد تا تسلیم قانون شود و به قتل همسرش اعتراف کند خود را در پایان راه زندگی می‌دید اما امروز  با گذشت بدون چشمداشت خانواده مقتول فرصتی دوباره برای زندگی به نجفی داده شد.
 حالا نجفی بخشیده شده و این خبر را مسعود استاد هنگام اذان صبح چهارشنبه 22 مرداد در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. پیامی که شاید خیلی‌ها منتظر خواندنش بودند: «متقین کسانی هستند که در راحت و رنج انفاق می‌کنند و خشم خود را فرو می‌برند و از خطای مردم می‌گذرند و خداوند نیکوکاران را دوست می‌دارد. آیه 134 سوره آل عمران.»
بعد از آن مسعود استاد برادر و نماینده خانواده مقتول با اعلام پایان یافتن قصه پر غصه خواهرش، خود را فرزند روستا زاده‌ای به‌ نام کاکابرار از دیار کرمانشاهان معرفی کرده که در دامن مادر و در مکتب پدر فقط درس مهرورزی آموخته و نمی‌توانسته جز بخشش و آموختن درس گذشت به دیگران قدمی بردارد.
وی که دکترای تخصصی هوا و فضا را از معتبرترین دانشگاه‌های کشور دریافت کرده است خود را مؤسس خانه هوا و فضای ایران در شهرداری معرفی کرد.
برادر مقتول نوشته: «و اما در آخر داستان مان بواسطه پادرمیانی بزرگان کرمانشاه و کشور و همچنین وکلای عزیزمان مسعود افرازه و محمود حاجیلویی، پدرم، مادرم و مهیارمان آقای محمدعلی نجفی را بخشیدیم و از خون عزیزمان گذشتیم و خرسندیم که هیچ معامله‌ای با خون آن بزرگوار نکردیم و امیدوارم آقای محمد علی نجفی در این چند صباح باقی مانده، به دور از سیاست، به تزکیه نفس بپردازد. اجر همه خیرخواهان و هدایت همه بدخواهان به راه راست را از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.»
کپی
نظرات
نظرات | 0 نظر

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.