اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

سارقان طلا در تله پلیس رشت

سارقان طلا در تله پلیس رشت

3 سارق حرفه ای طلا ،جواهر و پول نقد در تعقیب وگریز پلیس رشت دستگیر شدند .

دستگیری سارقان طلا و جواهر در رشت رئیس پلیس آگاهی گیلان امروز گفت : در پی اعلام چندین فقره سرقت طلاجات و پول نقد از خانه ها در رشت، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
سرهنگ رحیم شعبانی افزود : پس از 10 روز  تلاش شبانه روزی، ماموران پلیس آگاهی موفق شدند باند سارقان غیر بومی را شناسایی کنند و در یک اقدام عملیاتی تعقیب و گریز  و تیراندازی ، موفق شدند سارقان را هنگام تردد با 2 خودرو در مسیر جاده رشت - انزلی دستگیر کنند.
وی گفت : در بازرسی اولیه از خودروی این سارقان که با تیراندازی پلیس پَنچَر شد، مقدار زیادی طلا و جواهرات مسروقه و پول نقد  کشف و ضبط شد.
رئیس پلیس آگاهی گیلان اعلام کرد :  بلافاصله محل اختفای متهمان در اطراف شهر رشت شناسایی و در بازرسی اولیه مقدار زیاد دیگری از اموال مسروقه کشف و ضبط شد.
سرهنگ رحیم شعبانی با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضایی برای هر کدام از 3 سارق 20 میلیارد ریال قرار وثیقه  صادر شد تصریح کرد : متهمان برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی استان هستند.
وی با بیان اینکه متهمان دارای سوابق متعدد کیفری و تحت تعقیب  پلیس چندین استان کشور هستند گفت : سارقان بین ساعت 19 تا 22 زمانی که شهروندان برای کاری از منزل خارج می شدند سرقت می کردند.
رئیس پلیس آگاهی گیلان در پایان به شهروندان توصیه کرد : ضمن توجه به هشدارهای پلیس ، از نگهداری پول ، ارز و جواهرات در خانه خودداری کنند. / صدا وسیما

 

کپی