اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

میهمنان خود را با میز هوشمند غافلگیر کنید

میهمنان خود را با میز هوشمند غافلگیر کنید
بیتا میرعظیمی

از میهمنان خود با میز قهوه خوری Coosno پذیرایی کرده و آن ها را غافلگیر کنید. این فناوری به یک یخچال داخلی، بلندگوهای بلوتوث، نور ال ای دی و شارژر بی سیم تجهیز شده و نمونه ای کامل از یک گجت فناوارنه بشمار می رود.

این فناوری بسیار جالب توجه در نگاه اول تنها یک میز قهوه خوری بسیار ساده به نظر می رسد؛ میزی گرد با شیشه ای خوشرنگ که مناسب اتاق های نشیمن و لابی ها است. اما این تنها یک میز ساده نیست. چرا که این فناوری به محض دریافت دستور صوتی کاربر باز شده و یخچال داخلی ان ظاهر می شود.

 یخچالی  که 68 بطری نوشیدنی را در خود جای داده و در دمایی برابر 1 تا 7 درجه سانتی گراد قابل تنظیم است. بنابراین کاربران می توانند با قراردادن نوشیدنی های دلخواه خود در درون این یخچال میهمنان خود را غافلگیر کرده و از آنها به گونه ای فناوارنه پذیرایی کنند.

 این میز همچنین یک اسپیکر هوشمند است که به محض اتصال به تلفن همراه کاربران آهنگ موردعلاقه را پخش کرده و فضایی دلنشین را در جمع خانوادگی و دوستان خلق می کند.

این میز هوشمند همچنین دارای انواع مختلفی از نور ال ای دی، نور شب با 160 هزار رنگ است که کاربران می توانند به سلیقه خود آن ها را انتخاب کرده و از تلالو رنگ های زیبای آن در محیط منزل و یا محل کار خود لذت ببرند.

سطح بالایی این میز همچنین به فناوری شارژ بی سیم تجهیز شده است تا کاربران بدون هیچ دغدغه ای تلفن همراه و یا تبلت خود را بر ان قرار داده و به شکل بی سیم آن ها را شارژ کنند. بنابراین کاربران می توانند تبلت خود را بر سطح میز قرار داده و در حین شارژ کردن با دستور صوتی سفارش یک نوشیدنی خنک را نیز بدهند. 

 

کپی