اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

دزدی از خانه برادر

دزدی از خانه برادر

مردی که از خانه برادر بزرگترش دست به سرقت مقادیری طلا وپول کرده بود ، دستگیر شد .

سرگرد حسین معصوم پور جانشین انتظامی شهرستان کنارک گفت: در پی سرقت مقادیری پول و طلا به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال از منزل یک شهروند در شهر کنارک موضوع شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

---

وی افزود: مأموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با جمع آوری مستندات موجود در صحنه سرقت و انجام یکسری تحقیقات به برادر کوچکتر مالباخته که چندین سال با او اختلاف خانوادگی داشت مشکوک شدند.

سرگرد معصوم پور بیان داشت: با توجه به متواری بودن این فرد، مأموران با انجام اقدامات فنی و بررسی‌های میدانی، مخفیگاهش را شناسایی و او را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

جانشین انتظامی شهرستان کنارک تصریح کرد: متهم پس از روبرو شدن با مدارک پلیس لب به اعتراف گشود و علاوه بر اعتراف به سرقت پول و طلا از منزل برادرش، به ۳ فقره سرقت محتویات اموال داخل خودروی او نیز که در دو سال گذشته به دلیل اختلافات موجود، مرتکب شده بود، اعتراف کرد.

او در خاتمه با اشاره به کشف پول و زیورآلات سرقت شده در منزل سارق و تحویل آن‌ها به مالباخته افزود: در این رابطه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد. /باشگاه خبرنگاران

کپی