نارضایتی ملکه انگلیس از سیاستمداران کشورش

بین الملل /
شناسه خبر: 493560

رسانه‌های انگلیس گزارش دادند: ملکه این کشور ظاهرا در صحبت‌های خصوصی از ناتوانی سیاستمداران کشورش در مدیریت وضعیت انگلیس به ویژه در ارتباط با موضوع بریگزیت ناخرسند است.

منابع خبری ناشناس گفته‌اند، ملکه الیزابت دوم کمی بعد از آنکه دیوید کامرون نخست وزیر اسبق انگلیس در پی همه‌پرسی سال ۲۰۱۶ بر سر بریگزیت از سمتش استعفا کرد، از وضعیت ایجاد شده در این کشور اظهار نارضایتی کرد اما این یک منبع وابسته به دربار سلطنتی گفته که از آن زمان تاکنون نارضایتی او افزایش پیدا کرده است.

یک منبع گفت: من فکر می‌کنم او واقعا از وضعیت ناراحت است و شنیده‌ام که علنا درباره مایوس شدنش از طبقه سیاسی فعلی حاکم و ناتوانی آن در مدیریت درست کشور صحبت کرده است.

این در حالی است که ملکه انگلیس معمولا به ندرت درباره تلاش‌های دولت انگلیس به منظور خارج ساختن این کشور از اتحادیه اروپا اظهارنظر کرده است اما اخیرا گزارش شد که نمایندگان حزب کارگر در پارلمان انگلیس و به اصطلاح شورشی‌ها در حزب محافظه‌کار برنامه‌ریزی کرده‌اند تا در صورت خودداری بوریس جانسون نخست وزیر فعلی از استعفا بعد از رای عدم اعتماد پارلمان به او از ملکه درخواست مداخله کنند.

این منبع اظهار کرد: ملکه ناخرسندی و ناراحتی‌اش را درباره عملکرد رهبران سیاسی ما ابراز و این نارضایتی افزایش پیدا کرده است.  / ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.