اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

17 کشته و مصدوم در تصادف سمند با پراید در اتوبان کاشان -قم

17 کشته و مصدوم در تصادف سمند با پراید در اتوبان کاشان -قم

تصادف سمند با پراید در اتوبان کاشان - قم 17 کشته و مصدوم برجای گذاشت .

تصادف در اتوبان کاشان - قم یک کشته و ۱۶ زخمی برجای گذاشت

حسین ریاحی رئیس اورژانس کاشان گفت: در ساعت ۱۲:۳۸ ظهر امروز تصادفی بین دو دستگاه سمند و پراید در محور اتوبان کاشان - قم رخ داد که عوامل اورژانس کاشان بلافاصله پس از دریافت خبر به محل حادثه اعزام شدند و مشخص شد این حادثه در نزدیکی کارخانه شیر پاستوریزه این شهرستان رخ داده است.

وی از اعزام پنج دستگاه آمبولانس اورژانس و یک دستگاه آمبولانس هلال‌احمر به محل حادثه خبر داد و افزود: پس از بررسی صحنه و اقدامات درمانی اولیه، ۱۲ مصدوم خودرو سمند که حامل اتباع افغانستانی بودند به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل شدند و خودرو پراید نیز که چهار سرنشین داشت به صورت سرپایی در محل حادثه مداوا شدند.

رئیس اورژانس کاشان با بیان اینکه یک خانم سرنشین خودرو سمند در دم جان خود را از دست داد، گفت: بر اساس گزارشات رسیده حال نیمی از مصدومان این حادثه وخیم گزارش شده است و علت این حادثه نیز از سوی عوامل نیروی انتظامی در دست بررسی است.

وی ضمن ابراز نگرانی از افزایش حوادث جاده ای در کاشان گفت: لازم است رانندگان با در نظر گرفتن نکات ایمنی در هنگام رانندگی ضمن حفظ جان خود و سرنشینان خودرو ایمنی و سلامت سفر را به سایر رانندگان در جاده ها هدیه دهند./مهر

 

کپی