اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹

سرمربی والیبال روسیه: ایران می‌تواند در بالاترین سطح بازی کند

سرمربی والیبال روسیه: ایران می‌تواند در بالاترین سطح بازی کند

توماس ساملوو معتقد است که بازی برابر تیم ملی ایران برای آن‌ها راحت نیست و کار سختی در پیش دارند.

سرمربی تیم ملی والیبال روسیه درباره بازی با تیم ملی ایران در مسابقات انتخابی المپیک توکیو، گفت: تیم ملی ایران از ترکیب بسیار خوبی برخوردار است. آن‌ها والیبال مخصوص خود را دارند که از سرعت بالایی برخوردار است، به همین دلیل بازی برابر این تیم سخت خواهد بود.

 سعید معروف با بازی خود برای ایران یک مزیت است

او ادامه داد: ما در لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ با نتیجه سه بر صفر مغلوب ایران شدیم که حالا در این رقابت‌ها انگیزه بسیار خوبی برای تیم ما است تا برابر آن‌ها با همه توان بازی کنیم. تیم ملی ایران در آن بازی نشان داد که چگونه می‌تواند در بالاترین سطح والیبال بازی کند. سعید معروف با بازی خود، برای تیم ملی ایران یک مزیت است. باید در سرویس و دریافت عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذاریم تا به نتیجه برسیم.

او در پایان دیدار برابر مکزیک را نیز بازی مهمی دانست و اظهار کرد: به هیچ عنوان این تیم را دست کم نمی‌گیریم حتی اگر رقیب سنتی ما نباشد.

تیم ملی والیبال ایران در مرحله نخست انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو با تیم‌های کوبا، مکزیک و روسیه هم گروه است و باید روز یکشنبه ۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف تیم ملی میزبان (روسیه) برود. اولین بازی ایران نیز ساعت ۱۷:۳۰ امروز (جمعه) با کوبا است و تیم ملی در همین ساعت روز شنبه به مصاف مکزیک می‌رود./ ایسنا

کپی