اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹

تجاوز به یک دختر بچه ۳ ساله در بیمارستانی در شیراز

تجاوز به یک دختر بچه ۳ ساله در بیمارستانی در شیراز

فردی که یک دختر بچه ۳ و نیم ساله را در یکی از بیمارستان های شیراز مورد آزار و اذیت قرارداده بود توسط کارآگاهان پلیس آگاهی فارس شناسایی و دستگیر شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: فردی که یک دختر بچه ۳ و نیم ساله را در یکی از بیمارستان های شیراز مورد آزار و اذیت قرارداده بود توسط کارآگاهان پلیس آگاهی فارس شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ کاووس محمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ساعت ۱۶ روز شنبه ۱۲ مردادماه ماموران انتظامی شهرستان شیراز از خبری مبنی بر آزار و اذیت یک دختر بچه ۳ و نیم ساله در یکی از بیمارستان‌های شهر شیراز مطلع و موضوع دستگیری متهم را در دستور کار خود قرار دادند.

 محمدی ادامه داد: پس از ارجاع پرونده به پلیس آگاهی و با تحقیقات گسترده و اقدامات اطلاعاتی و پلیسی متهم مورد نظر که یک جوان مجرد ۲۵ ساله بود شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در یکی از محلات شیراز دستگیر شد.

معاون اجتماعی پلیس فارس با بیان اینکه متهم به بزه خود اعتراف کرده افزود: نامبرده برای ادامه تحقیقات و روشن شدن علت و انگیزه ارتکاب این عمل مجرمانه با هماهنگی مقام قضایی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت. 

محمدی ضمن توصیه به والدین برای مراقبت از فرزندان خردسال خود، خاطرنشان کرد: پلیس با کسانی که قصد آزار و اذیت افراد به ویژه کودکان را دارند به شدت و برابر قانون برخورد خواهد کرد.

دکتر عبدالحسین فرح بخش نیز در این ارتباط گفت: با توجه به اینکه تلاش برای بهبودی وضعیت جسمی کودک در همان ساعت اولیه از سوی پزشکان حاذق این دانشگاه انجام شد و این کودک در وضعیت مناسبی به سر می برد./ ایرنا

 

کپی