اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹

تمجید afc از حضور قهرمان ایران در جام باشگاه‌های آسیا

تمجید afc از حضور قهرمان ایران در جام باشگاه‌های آسیا

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به حضور مقتدرانه نماینده مان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و دفاع از عنوان قهرمانی مس سونگون پرداخت.

دهمین دوره رقابت‌های فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا روز چهارشنبه (۱۶ مرداد) با حضور ۱۶ تیم از جمله مس سونگون از کشورمان در شهر بانکوک تایلند آغاز خواهد شد.
به همین بهانه سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی با معرفی تیم‌های حاضر در این مسابقات به استقبال این بازی‌ها رفته است.
سایت‌ ای اف سی نوشت مس سونگون قصد دارد با دفاع از عنوان قهرمانی خود، اولین تیم تاریخ مسابقات شود که توانسته از جایگاه خود دفاع کند.
در ابتدای این گزارش آمده است: ۱۶ باشگاه برتر آسیا روز چهارشنبه تلاش خود را برای کسب جام مسابقات قهرمانی باشگاه‌های فوتسال تایلند ۲۰۱۹ در ورزشگاه بانکوک آرنا در پایتخت تایلند آغاز می‌کنند.
نفت الوسط عراق نایب قهرمان سال ۲۰۱۶، مسابقات این دوره را ساعت ۱۲ ظهر به وقت محلی در یک مسابقه هیجان انگیز در گروه B مقابل الریان قطر که سه بار به نیمه نهایی این رقابت‌ها راه یافته، آغاز می‌کند.
همچنین مس سونگون جمهوری اسلامی ایران در آخرین بازی روز پنجشنبه، برابر کاظمه کویت قرار خواهد گرفت.این تیم قصد دارد اولین تیم تاریخ این رقابت‌ها شود که توانسته از عنوان قهرمانی خود دفاع کند.

---

 

کپی