اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

فتاحی: مذاکره با چشمی برای یک ماه قبل بود/ یک بازیکن با نظر مستقیم قلعه نویی جذب خواهیم کرد

فتاحی: مذاکره با چشمی برای یک ماه قبل بود/ یک بازیکن با نظر مستقیم قلعه نویی جذب خواهیم کرد

به نظر می‌رسد با وجود خبرهای متعدد از میل سپاهان به روزبه چشمی، این بازیکن سودای بازی در ایران را نداشته باشد.

روزبه چشمی هافبک دفاعی ملی‌پوش فوتبال ایران پس از پایان قراردادش با استقلال با این تیم تمدید نکرد تا از حدود یک ماه پیش شایعات حضور این بازیکن در تیم‌های لیگ برتری و حوزه خلیج فارس شنیده شود. با این حال برخی منابع صبح امروز از نزدیک شدن این بازیکن به طلایی پوشان خبردادند.

اما مدیر برنامه‌های چشمی همچنان از علاقه روزبه به بازی در خارج از ایران می‌گوید و در این رابطه اظهار کرد: "روزبه چند پیشنهاد از لیگ برتر داشته ولی همان طور که پیش از این اعلام کرده بود قصد ندارد، فصل بعد در ایران به فوتبالش ادامه دهد. چند پیشنهاد درحال حاضر داریم و در حال بررسی آن‌ها هستیم و به زودی مقصد او مشخص خواهد شد."

در همین راستا رضا فتاحی سرپرست تیم فوتبال سپاهان می گوید: «مذاکره با چشمی را تکذیب نمی‌کنم، این موضوع برای یک ماه قبل بود، اما تصمیم ایشان این بود که فوتبالش را در خارج از ایران ادامه دهد و مذاکراتی هم که بین طرفین شده است برای یک ماه پیش بوده است. چشمی دوست دارد فوتبالش را در خارج از ایران ادامه دهد و بعد از تصمیم یک ماه پیش او دیگر مذاکره‌ای صورت نگرفته است.»

سرپرست تیم فوتبال سپاهان اضافه کرد: «یک بازیکن دیگر جذب خواهیم کرد که پست یا ملیت این بازیکن مشخص نیست، اما یک بازیکن با نظر مستقیم قلعه نویی جذب خواهیم کرد.»/ ایمنا 

کپی