اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

کشف جسد کودک 8 ساله پس از 20 ساعت جست وجو

کشف جسد کودک 8 ساله پس از 20 ساعت جست وجو

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: جسد کودک غرق شده در سیمینه‌رود میاندوآب پس از ۲۰ ساعت جست‌وجو از آب بیرون کشیده شد.

یافتن جسد کودک ۸ ساله میاندوآبی پس از ۲۰ ساعت جست‌وجو از سیمینه‌رود

علی  مولایی در ارومیه با بیان اینکه یک کودک هشت ساله عصر روز شنبه به دلیل عدم آشنایی به فنون شنا در سیمینه‌رود میاندوآب غرق شده بود، اظهار کرد: این کودک اهل روستای گوگ‌تپه بخش مرکزی این شهرستان بود.

وی با بیان اینکه جسد این کودک پس از غرق شدن با وجود تلاش‌های نیروهای امدادی در روز شنبه و تاریکی هوا پیدا نشده بود، افزود: سرانجام روز گذشته جسد این کودک پس از ۲۰ ساعت جست‌وجو از آب بیرون کشیده و در اختیار خانواده‌اش قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب با بیان اینکه آمار غرق‌شدگی در روزهای اخیر از جمله در ۴۸ ساعت گذشته در این شهرستان افزایش یافته است، ادامه داد: فوت سه نفر در دو روز به دلیل غرق‌شدگی آمار ناراحت‌کننده‌ای بوده که نیازمند توجه جدی مردم به هشدارهای عدم شنا در محیط‌ های باز و خطرناک است.

وی با بیان گاهی افراد ماهر در شنا نیز به هنگام شنا کردن در آب‌های آزاد و خروشان دچار غرق‌شدگی شده و جان خود را از دست می‌دهند، عنوان کرد: در این میان افراد نابلد به فنون شنا باید توجه جدی را به هشدارها داشته باشند و خانواده‌ها به هیچ وجه اجازه شنا به کودکان و نوجوانان در رودخانه‌ها را ندهند./ فارس

 

کپی