اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

شارژ تلفن همراه با سریع ترین شارژر بی سیم

شارژ تلفن همراه با سریع ترین شارژر بی سیم
بیتا میرعظیمی خبرنگار

سریع‌ترین شارژر بی‌سیم در جهان AUKEY را به‌راحتی در کیف یا جیب خود قرار داده و بدون هیچ نگرانی و در کمترین زمان ممکن تلفن همراه خود با سیستم عامل‌های (Android، Ios) را شارژ کنید.

 
این شارژر اکثر گوشی‌های هوشمند از جمله سامسونگ گلکسی نوت 9، آیفون ایکس اس، ایکس مکس و همچنین آیفون را پشتیبانی کرده و در کمترین زمان ممکن و به‌صورت بی‌سیم شارژ می‌کند. این شارژر با وزنی برابر 58 گرم طراحی و ساخته شده است تا کاربران بدون هیچ دغدغه‌ای و به آسانی آن را در کیف قرار داده و با خود به محل کار یا مسافرت برده و با قرار دادن گوشی‌های خود بر آن انرژی از دست رفته گجت موردنظر را دوباره تجدید کنند.
 این سیستم همانند نسخه‌های مشابه از بار مغناطیسی برای انتقال انرژی به تلفن‌های همراه استفاده کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن گجت موردنظر را شارژ می‌کند. برای بهره‌گیری از این فناوری باید تلفن همراه خود را بر سطح رویی آن با ترکیبی نرم و سیلیکونی قرار داد. با اتصال این فناوری به پریز برق انرژی الکتریکی (10 وات) به جریان افتاده و یک میدان مغناطیسی قوی شکل می‌گیرد. پس از آن میدان مغناطیسی به سیم پیچ‌های داخل گجت انتقال پیدا کرده و الکتریسیته را به جریان می‌اندازد.
با ورود بار الکتریکی به این فناوری باتری گجت‌های موردنظر شارژ شده و در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. با قرارگیری گوشی بر سطح این فناوری، استاندارد Qi با تشدید مغناطیسی فعال شده و امکان شارژ بی‌سیم بدون تماس مستقیم را نیز فراهم می‌کند. 
کپی