اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹
ماجرا

دردسر تازه شبکه سه

دردسر تازه شبکه سه
یگانه خدامی

حرف‌های مجری برنامه «سلام صبح بخیر» شبکه سه دردسرساز شد. حسین کلهر دیروز صبح و درباره خبر توقیف لوگوی تیم استقلال با لوگوی این تیم شوخی کرد و این شوخی به نظر خیلی‌ها توهین بود. بلافاصله بعد از پخش برنامه ویدئوی این بخش از حرف‌های حسین کلهر در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شد و طرفداران استقلال به قول معروف از خجالت آقای مجری درآمدند. البته چهره‌هایی مثل وریا غفوری بازیکن استقلال هم در اینستاگرامش به تندی از صدا و سیما انتقاد کرد.

بعد هم باشگاه استقلال در اطلاعیه‌ای نسبت به رفتار توهین‌آمیز مجری برنامه صبحگاهی شبکه سه اعتراض و اعلام کرد تا عذرخواهی رسمی صداوسیما همکاری خود را با این سازمان قطع می‌کند.
البته حسین کلهر در اینستاگرامش ویدئویی گذاشت و خطاب به استقلالی‌ها گفت: «قصد توهین نداشتم و اظهاراتم تنها برای شوخی با تهیه کننده و کارگردان استقلالی‌مان بود.» که البته این عذرخواهی کسی را قانع نکرد و بعد از آن هم خیلی‌ها در صفحات‌شان به او و صدا و سیما می‌تاختند: عادل هارپاک: «وقتی امثال فردوسی‌پور را از شبکه سه بیرون می‌کنند خیلی جای تعجب نداره حسین کلهر که تا دیروز ملت پرزنت می‌کرد بیارن مجری صبحگاهی کنند که هربار با توهین به یک قشر از جامعه اسم و رسم برای خودش در کنه و از آنتن رسانه ملی که با پول مالیات ملت اداره می‌شه برای عقده‌گشایی و کری خونی استفاده کنه»، یونس: «صداوسیما هرچی آدم بی‌شخصیت هست جمع کرده دور هم یه چندتا مجری باشخصیت بیار شاید خوشت اومد»، هانیه آفرینش: «رسانه میلی و بویژه شبکه سه، درگیر لمپنیسم و تفرقه میان مردم شده‌اند؛ و مجریان تهی‌مغز، فوتبال را ابزار کار خود قرار داده‌اند. نفع حقیری چون کلهر از اهانت به مردم چه بود؟
هواداران استقلال، خواستار معذرت‌خواهی رسمی و اخراج مجری سخیف برنامه سلام صبح بخیر هستند.»، پدرام: «از وزیر پرسپولیسی تغییر موضع میدیم به صداوسیمای پرسپولیسی (هم‌اکنون ادمین‌های کودک استقلالی)»، خورخه لوئیس بورخس: «نمی دونم چرا از شوخی مجری شبکه ۳ با استقلال ناراحتین. اصل شماره‌ ۱ طنز و شوخی اینه که باید با هرچیزی شوخی کرد و این بدبختم صرفاً فقط شوخی و کل‌کل کرد»، مهندس جوان: «مع‌الاسف با پدیده لمپنیسم در صداوسیما مواجه هستیم!»، زهره فلاح زاده: «وقتی خودت میدونی حرفی بزنی، فحش می‌خوری ولی بازم ادامه میدی پس دیگه عواقبش پای خودت...چه بلایی داره سر شبکه سه میاد که خوب‌ها میرن و تازه‌کارا....».‌‌

کپی