اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹

باشگاه استقلال صدا و سیما را تحریم کرد

باشگاه استقلال صدا و سیما را تحریم کرد

باشگاه استقلال به دلیل اظهارات مجری برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم سیما در روز (شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸) با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به این رفتار اهانت‌آمیز واکنش نشان داد.

باشگاه استقلال به دلیل اظهارات مجری برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم سیما در روز شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به این رفتار اهانت‌آمیز واکنش نشان داد.

در متن این اطلاعیه آمده است:

باشگاه استقلال مراتب اعتراض شدید خود را نسبت به رفتار توهین‌آمیز مجری برنامه صبحگاهی شبکه سه اعلام می‌کند. در شرایطی که صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران با پول مردم اداره می‌شود و باید به مردم و علایق آنها احترام بگذارد، متاسفانه یکی از مجریان این سازمان در یک برنامه تلویزیونی به طور آشکار و مستقیم به باشگاه استقلال و نشان رسمی آن اهانت کرده است.

در این اطلاعیه اضافه شده است: باتوجه به سابقه این رفتارهای سخیف توسط مجریان مختلف تلویزیونی، باشگاه استقلال تا زمان «عذرخواهی رسمی» سازمان صداوسیما همکاری خود را با این سازمان «قطع» خواهد کرد. بدون تردید مجموعه هواداران، پیشکسوتان و حامیان رسانه‌ای این باشگاه به دلیل احترام به نام و نشان استقلال بزرگ، باشگاه را در این راه همراهی خواهند کرد.

گفتنی است مجری این برنامه تلویزیونی با اشاره به حکم توقیف لوگوی باشگاه استقلال، اظهاراتی توهین آمیز نسبت به این لوگو به کار برده بود.

کپی