اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

علی مطهری به مخالفان وزیرخارجه/ بپذیرید ظریف از شما انقلابی‌تر است/ دست از حملات بردارید

علی مطهری به مخالفان وزیرخارجه/ بپذیرید ظریف از شما انقلابی‌تر است/ دست از حملات بردارید

تحریم وزیر امور خارجه نشان ضعف منطق آمریکاست/ امیدوارم کسانی که دم از انقلابی‌گری می‌زنند قبول کرده باشند که ظریف انقلابی‌تر از آنهاست و دست از حمله به ایشان بردارند

علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس با بیان این که تحریم وزیر امور خارجه نشان ضعف منطق آمریکاست، گفت: امیدوارم کسانی که دم از انقلابی‌گری می‌زنند قبول کرده باشند که ظریف انقلابی‌تر از آنهاست و دست از حمله به ایشان بردارند.

«علی مطهری» روز شنبه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «تحریم آقای ظریف، وزیر خارجه کشورمان توسط آمریکا بیش از هر چیز نشانه ضعف منطق آمریکا و هراس دولت این کشور از بیان منطق ایران در دنیاست. در تقابل فعلی ایران و آمریکا هر عقل سلیمی وقتی منطق دو طرف را می‌شنود حق را به ایران می‌دهد و اگر کشورهایی با آمریکا همراهی می‌کنند از روی ترس است.

کشورهای جهان تحریم ظریف را جدی نگرفتند و آمریکا تنها مانده

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: بنی امیه هم به شدت از اینکه منطق امام حسین (ع) برای مردم بازگو شود هراس داشتند و مانع نطق سخنگویان می‌شدند. ولی همیشه در نهایت منطق قوی بر منطق سست و بی پایه پیروز می‌شود. نشانه‌های آن در تحریم آقای ظریف هویداست. کشورهای جهان این تحریم را جدی نگرفتند و آمریکا تنها مانده است.

مطهری با اشاره به اینکه شخصیت آقای ظریف و علاقه‌مندی سیاستمداران دنیا به ایشان نیز در تحریم او  بی تاثیر نیست، نوشت: در واقع آمریکا مورد نامناسبی را تحریم کرده است. اما در داخل، امیدوارم کسانی که دم از انقلابی‌گری می‌زنند قبول کرده باشند که آقای ظریف انقلابی‌تر از آنهاست و دست از حمله به ایشان بردارند.»/ منبع روزنامه ایران

  

کپی