اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

کشف آبمیوه با طعم تریاک در مترو تهران

کشف آبمیوه با طعم تریاک در مترو تهران

رئیس پلیس متروی تهران از دستگیری فردی خبر داد که موادمخدر از نوع تریاک را در دو پاکت آبمیوه جاسازی کرده بود.

 سرهنگ علی راقی رئیس پلیس متروی تهران گفت: ساعت ۱۰:۱۰ صبح روز گذشته بود که ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه صادقیه به فردی که حامل دو عدد پلاستیک حاوی موارد مشکوک و یک دستگاه دوچرخه بچه‌گانه بود، مشکوک شدند و با بازرسی این فرد متوجه شدند او مقدار سه گرم شیره تریاک به همراه خود دارد.

(تصاویر) کشف پاکت‌های آبمیوه تریاکی در مترو

او ادامه داد: از این فرد بازجویی به عمل آمد که پذیرفت شیره تریاک برای خودش است و در ادامه وقتی از وسایل همراه اش سوال شد، گفت این وسایل چیز خاصی نیست و تنها دو پاکت آبمیوه یخ زده است.

رئیس پلیس متروی تهران گفت: با توجه به مشکوک بودن اوضاع این فرد، ماموران او را به دفتر پلیس مستقر در ایستگاه راهنمایی کردند که بعد از باز کردن دو پاکت آبمیوه مورد ادعای مظنون مشخص شد داخل آن‌ها مقادیری مواد مخدر از نوع تریاک جاساز شده است.

این مقام انتظامی توضیح داد: با بررسی‌های دقیق مشخص شد حدودا یک کیلوگرم تریاک داخل این پاکت‌های آبمیوه به صورت حرفه‌ای جاساز شده است و وقتی از این فرد بازجویی به عمل آمد، این بار او ادعا کرد در یکی از استان‌های جنوبی کار می‌کند و مواد کشف شده را نیز برای مصارف شخصی خود آورده است.

(تصاویر) کشف پاکت‌های آبمیوه تریاکی در مترو

به دلیل اینکه به نظر می‌رسد این فرد فروشنده مواد مخدر است، تحقیقات تکمیلی در زمینه موادمخدر کشف شده و محل تهیه و توزیع این مواد در دستور کار پلیس قرار گرفته و همچنین پرونده‌ای در این زمینه تشکیل و به همراه متهم برای تعیین تکلیف به دادسرای مربوطه ارجاع شده است./باشگاه خبرنگاران

 

کپی