اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

بررسی«کارنامه» نشریات اصفهان

بررسی«کارنامه» نشریات اصفهان

دراجرای سلسله برنامه های «کارنامه»، که رسانه های اصفهان را از دیروز تا امروز مورد بحث کارشناسانه قرار می دهد، پنج شنبه این هفته (10 مرداد ماه) هفته نامه «نوید اصفهان» با حضور خبرنگاران و دست اندکاران این نشریه قدیمی استان، در محل بنیاد فرهنگی امیر قلی امینی شهر اصفهان بررسی می شود.

تاریخ سازی نشریات و خبرنگاران
«فاطمه شفیعی»مدیرفرهنگسرای تخصصی رسانه وابسته به سازمان فرهنگی، تفریحی و اجتماعی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه برنامه «کارنامه» به همت این فرهنگسرا به منظور ثبت و تاریخ سازی نشریات و خبرنگاران و اهالی رسانه استان اجرا می شود، می گوید: «نوید اصفهان» یکی از قدیمی ترین نشریات اصفهان به مدیر مسئولی «فضل الله صلواتی» است که در طول 10 سال گذشته به صورت مستمر منتشر شده و خوانندگان خاص خود را دارد.
شفیعی با بیان این مطلب که حضور اصحاب رسانه و علاقمندان به این برنامه که ساعت 18 روز پنج شنبه برگزارمی شود، آزاد است، می گوید: با اجرای این  برنامه  تلاش می کنیم که فعالیت رسانه ای خبرنگاران شاخص و رسانه های اثر گذار را در برنامه «کارنامه» مطرح کرده و تجربیات گذشته روزنامه نگاری و خبرنگاری اصفهان در اختیار همگان قرار گیرد. دو کانون روزنامه نگاران جوان و پیشکسوتان تحت نظر فرهنگسرای تخصصی رسانه شهرداری اصفهان است که اجرای این برنامه برای اعضای این دو کانون در اولویت برنامه های فرهنگسرا است.
وی با اعلام اینکه فهرستی از نشریات و روزنامه های محلی و چهره های رسانه ای اصفهان تهیه شده ومطابق با آن برنامه «کارنامه» برای آنها اجرایی  می شود، می افزاید: اجرای برنامه «کارنامه» برای  چهره های رسانه ای در فاز بعدی انجام می گیرد که در این برنامه خبرنگاران نشریات محلی در اولویت قرار دارند./

 

 

کپی