اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

عبور یک هواپیما از خیابانی در جهرم

عبور یک هواپیما از خیابانی در جهرم

تصاویر منتشر شده از حمل یک هواپیما با یدک کش در شهرستان جهرم موجب تعجب برخی کاربران فضای مجازی گردید ، این تصاویر جنجالی که روز دوشنبه دست به دست می‌شد هواپیمایی را نشان می داد که به صورت زمینی از جهرم عبور کرد ، هواپیمای یاد شده اسقاطی بوده و به مقصد کیش حمل شده است.

هواپیمایی که زمینی از جهرم عبور کرد

 بامداد دوشنبه هفتم مرداد ماه تصاویری از انتقال یک هواپیمای فوکر مسافربری در کمربندی جهرم  به طور گسترده در فضای مجازی منتشر شدکه به وسیله یک یدک‌کش حمل می‌شد. این تصویر باعث تعجب بسیاری از کاربران گردید، پرسش هایی مبنی بر اینکه این هواپیما به چه دلیلی از راه زمینی و چرا از جهرم عبور می کند و مقصد آن کجاست در فضای مجازی شکل گرفت.

این هواپیما بر روی یدک‌کش، صبح  روز دوشنبه  از کمربندی بلوار سپاه به سمت خیابان انقلاب جهرم عبور کرد.

در این زمینه روابط عمومی منطقه آزاد کیش اعلام کرد: هواپیمای فوکر برای استقرار در آب‌های پیرامون جزیره کیش توسط بخش خصوصی خریداری شده   و در حال حمل و انتقال به جزیره کیش است.

افرادی که این یدک کش را هدایت می کنند دیشب در جهرم استراحت و صبح امروز از این شهر به مقصد بندر آفتاب حرکت کردند.

مهدی شفیعیان سرپرست فرمانداری جهرم نیز در این باره  گفت: هواپیما اسقاطی بوده و بال‌هایش جدا شده  و  تنها اتاقک مسافربری هواپیما با یدک‌کش منتقل شده است.

وی درباره دیگر جزئیات مربوط به این موضوع اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: اینکه توسط چه کسی این موضوع رخ داده و با چه هدفی اطلاعی ندارم اما موضوعی نیست که مشکل‌ساز باشد. 

سرپرست فرمانداری جهرم افزود: این موضوع از سوی فرمانداری بررسی می‌شود.

شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد./ ایرنا

 

کپی