اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

چینی‌ها جیب «بیل» را به اندازه «مسی» پر می‌کنند

چینی‌ها جیب «بیل» را به اندازه «مسی» پر می‌کنند

ستاره باشگاه رئال مادرید پس از توافق شخصی با باشگاه جیانگسو سونینگ، در آستانه عقد قراردادی به ارزش بیش از یک میلیون پوند در هفته با این تیم چینی و حیث درآمد در یک قدمی پردرآمدترین فوتبالیست جهان یعنی «لیونل مسی» قرار گرفت.

بر اساس گزارش‌ها، مهاجم ولزی باشگاه رئال مادرید در مراحل پایانی مذاکرات قرار داشته و باشگاه چینی که پیشتر به عنوان نخستین خریدار شروع به دنبال کردن حساب کاربری مرد ولزی در اینستاگرام کرده بود، نسبت به نهایی شدن این قرارداد ابراز اطمینان کرده است.

در صورتی که این توافق به سرانجام برسد آنگاه بیل به احتمال زیاد ۲ برابر دستمزد کنونی خود در سانتیاگو برنابئو به دست آورده و بی‌تردید بزرگ‌ترین و گرانقیمت‌ترین ستاره‌ای لقب خواهد گرفت که راهی فوتبال چین می‌شود.

«لیونل مسی» فوق ستاره آبی اناری‌ها با درآمد حدود ۱.۷ میلیون پوند در هفته، پردرآمدترین فوتبالیست حال حاضر دنیا محسوب می‌شود و قرارداد بیل، او را از حیث درآمد به نزدیک‌ترین فرد به مرد آرژانتینی بدل می‌کند.

یکی از منابع نزدیک به فوق ستاره اسبق باشگاه تاتنهام، پیشنهاد جیانگسو را «باورنکردنی» توصیف کرده است.

براساس گزارش منابع اسپانیایی، بیل طی ساعات آینده قراردادی سه ساله را با جیانگسو امضا خواهد کرد و این در حالی است که تعدادی از نزدیکان بیل مدعی شدند که توافق به طور کامل انجام نشده و زمان می‌برد.

بدنبال روی کار آمدن مجدد «زین الدین زیدان» سرمربی کهکشانی‌ها، بیل رفته رفته از کاونو توجه مرد فرانسوی فاصله گرفت و روابط تیره و تار و همچنین فرصت اندک بازی، مهاجم تیم ملی ولز را بر آن داشت تا در نهایت تصمیم به جدایی بگیرد./ ایرنا

کپی