اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

عمران‌زاده: فتحی آدم روراستی نیست و دنبال رزومه است/ کدام تیم ۱۵ بازیکنش را از دست می‌دهد؟

عمران‌زاده: فتحی آدم روراستی نیست و دنبال رزومه است/ کدام تیم ۱۵ بازیکنش را از دست می‌دهد؟

حنیف عمران‌زاده، مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال آدم روراستی نیست.

حنیف عمران‌زاده که در برنامه امروز (شنبه) سلام صبح خیر شبکه سه سیما حضور یافته بود، در ابتدای برنامه با اشاره به اینکه که با مزه‌ترین لقبی که به او دادند، لقب بچه غول بود، درباره حضور صبحگاهی در این برنامه گفت: در دوران فوتبالم هیچ وقت برای صبحانه از خواب بیدار نمی‌شدم و پزشک تیم به زور من را از خواب بیدار می‌کرد.

مدافع پیشین تیم استقلال درباره شکایتش از باشگاه استقلال تصریح کرد: من شکایت نکردم. اگر به شما بگویم چه اتفاقاتی افتاد خنده‌تان می‌گیرد. سال قبل به من گفتند بیا توافق کنیم. به همه چک دادند، به جز من. نصرالله عبداللهی که چک‌ها را می‌داد گفت برای بقیه پاس نشده است. به من گفتند زود پولت را می‌دهیم. من هم 600 میلیون تخفیف دادم بدون اینکه یک ریال به من پول بدهند.

وی با اعلام اینکه در حقش بی‌معرفتی شده است، خاطرنشان کرد: یک روز در باشگاه گفتم پولم را نمی‌دهید؟ به من گفتند شما توافق کردی و امضا کردی که پولت را گرفته‌ای. رفتم سازمان لیگ. به من گفتند شما پولت را گرفته‌اید. مدیران باشگاه استقلال بندی در نامه گذاشته بودند که طبق آن من پول نقد گرفته‌ام در حالی که یک ریال هم به من ندادند. فقط می‌خواستند مجوز حرفه‌ای بگیرند.

عمران‌زاده درباره جدایی جنجالی او و محمد نوازی از آکادمی استقلال و تیم جوانان این باشگاه گفت: لیست 28 نفره دادیم، اما به ما گفتند شما لیست 20 نفره بده. نوازی هم این موضوع را قبول نکرد. یک روز رفتم سر تمرین و دیدم چندبازیکن تیم لباس عوض نمی‌کنند. گفتم چه شده؟ گفتند دستور داده‌اند لباس عوض نکنیم. گفتم لخت شوید. بعد به نوازی زنگ زدم که ایشان گفت من را داخل آکادمی راه نمی دهند. مدیرعامل گفته بود که او را راه ندهید. من هم رفتم بیرون که و در ادامه مرا هم راه ندادند!

وی خطاب به مدیرعامل استقلال گفت: آقای فتحی من کجا فهمیدم شما استقلالی نیستی؟ روزی که نوازی را داخل آکادمی راه ندادی. آقای فتحی شما به استقلال آمده ای رزومه جمع کنی و بروی. انتخاب 8 بازیکن توسط مدیر آکادمی دخالت نیست؟ البته من با محمد مومنی مشکلی ندارم، ولی به نظر من اینجا اسمش آکادمی سفارشی است نه آکادمی استقلال.

مدافع پیشین تیم استقلال در پاسخ به این سوال که «قیمت» برای حضور بازیکنان چقدر بود، عنوان کرد: ما اصلا بحث مالی نکردیم، علیرضا اکبرپور که مصاحبه کردی و در مورد پول حرف زدی، شاید در زمان شما از این اتفاقات پولی می‌افتاد، اما در زمان ما از این کارها نشده است.

عمران‌زاده با گلایه از بعضی‌ها که گفتند آنها می‌خواستند از بازیکنان پول بگیرند گفت: وقتی ما این اتفاقات را دیدیم با نوازی قرار گذاشتیم تیم را ببندیم و بعد استعفا بدهیم. برای ما حرف در آوردند که اینها پول گرفتند ولی وقتی خطیر از آقایان سوال کرد که آیا واقعا خودتان دیده‌اید که مربیان جوانان پول گرفته‌اند؟ بعد در جواب گفتند نه، ما هم شنیده‌ایم که پول گرفته‌اند. حتی معاون باشگاه خودش گفته بود اگر مدرکی از پول گرفتن اینها دارید ابتدا بیاورید روی میز من بگذارید.

عمران زاده: فتحی روراست نیست

وی درباره سبک و سیاق مدیریت فتحی تصریح کرد: او روراست نیست. کجای دنیا یک تیم 15 بازیکنش می‌روند؟ مثلا در پرسپولیس سروش (رفیعی) را نخواستند، آن هم زمانی که بازیکنان‌شان را گرفته بودند، سپاهان یک یا دو بازیکنش رفت، ذوب‌آهن هم همینطور اما استقلال اول بازیکنانش را رها کرد و بعد به فکر بازیکن گرفتن افتاد. شک نکنید بازیکنانی که رفتند از استقلال شکایت می‌کنند. من در استقلال صداقت ندیدم. تا حالا هم چنین مدیریتی در این باشگاه ندیده‌ام. یک سال من را دنبال دواندند آخرش یک میلیون ندادند که دلخوشم کنند.

مدافع پیشین تیم استقلال در ادامه با دیدن چند تصویر حرف های جالبی زد. او ابتدا درباره صحنه پنالتی مشکوکش مقابل استقلال در زمان حضور در صبا گفت: خدا شاهد است عمدی پنالتی نکردم.

عمران‌زاده با دیدن تصویری از رحمتی و سوال مجری که رابطه شما همواره بالا و پائین زیاد داشته و آیا معتقدی او باعث جدایی‌ات از استقلال شد، گفت: رحمتی هم اتفاقی من بود. با او حرف زدم. سوء تفاهمات برطرف شد. من بعدها نامه‌ای در باشگاه دیدم که منصوریان بنده را به خاطر کهولت سن رد کرده بود! بعد رفت جپاروف 36 ساله را به استقلال آورد.

وی بعد از دیدن تصویر درگیری اش با سوشا مکانی در دربی گفت: او به هوادران استقلال توهین کرد و حقش بود.

مدافع پیشین تیم استقلال با دیدن تصویری از فرزاد حاتمی در یکی از تمرینات استقلال تصریح کرد: یک بار سر تمرین با او لاستیک را از روی فنس می انداختیم که آقای قلعه نویی دید و کلی شاکی شد!

عمران‌زاده با دیدن تصویری از اشک‌هایش در کنار محمد نوازی گفت: این عکس مربوط به آن دربی که ثانیه‌های آخر بازی گل خوردیم و واقعا ناراحت شدم.

وی درباره شانس استقلال برای موفقیت در لیگ برتر و آسیا گفت: آرزوی من موفقیت استقلال است، اما کدام ابراز را به استراماچونی داده‌اند؟ چه کسی می‌خواهد این تیم را آرام کند. استقلال یک بزرگتر مثل سیدجلال حسینی ندارد. امیدوارم این تیم سهمیه بگیرد. البته آرزوی من قهرمانی استقلال است.

مدافع پیشین تیم استقلال حرف های خود را اینطور به پایان رساند: آقای رضاحسن زاده در آکادمی از من ناراحت شد، ولی تهمت‌هایی که به ما زدند درست نبود.

کپی