اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

تامین امنیت انتخابات شورایاری‌ها با حضور بیش از ۵ هزار نیروی انتظامی

تامین امنیت انتخابات شورایاری‌ها با حضور بیش از ۵ هزار نیروی انتظامی

رییس کمیته امنیت و انتظامات پنجمین دوره انتخابات انجمن های شورایاری گفت: تمام وظایفی که در راستای تامین امنیت انتخابات به این کمیته سپرده شده است، در یگان حفاظت شهرداری تهران دنبال می‌شود. از ابتدای امر بحث انتقال صندوق‌های رای را از شهرستان‌های همجوار و استان‌های دیگر به محل دپو در تهران داشتیم که این امر به خوبی و با امنیت کامل انجام شد.

 سردار کریم بیات در بازدید از هیئت اجرایی پنجمین دوره انتخابات انجمن های شورایاری گفت: بیش از ۵ هزار نیروی انتظامی زبده امنیت انتخابات را تامین می‌کنند.
 
وی افزود: حدودا بیش از ۱۰ هزار صندوق انتقال داده شده که قرار شد از این تعداد حدود ۷ هزار صندوق در انتخابات به کار گرفته شود. در آستانه انتخابات نیز کلیه تمهیدات لازم جهت اخذ رای اندیشیده شده و با نیروهای کمکی که از نیروی انتظامی تهران بزرگ گرفته شده، بیش از ۵ هزار نیروی زبده در روز انتخابات حضور دارند.
 
رییس کمیته امنیت و انتظامات پنجمین دوره انتخابات انجمن‌های شورایاری ادامه داد: به ازای هر شعبه ۲ نفر نیروی انتظامی در نظر گرفته‌ایم تا انتخاباتی با امنیت کامل و بدون مسائل امنیتی داشته باشیم. همچنین نیروهای یگان ویژه و یگان امداد در نزدیک‌ترین مکان‌های اخذ رای مستقر هستند تا در صورت وقوع اتفاقات غیر قابل پیش بینی بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ورود کنند.
 
بیات تصریح کرد: بحث‌های ترافیکی هم در کنترل ماست و تلاش می‌کنیم مشکل امنیتی نداشته باشیم. تمام تلاش‌مان را به کار گرفته‌ایم تا با برقراری امنیت در این انتخابات، برگ زرینی به افتخارات شهرداری تهران و پایتخت جمهوری اسلامی اضافه کنیم./ایسنا 
کپی