اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

امان نامه برای 6 نفر در هرمزگان

امان نامه برای 6 نفر در هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: به 6 نفر از افرادی که مرتکب جرم شده بودند، اما اظهار ندامت و پشیمانی خود را به صورت مکتوب به دستگاه های امنیتی و قضایی اعلام کردند، امان نامه اعطا شد. به شش تن از افرادی که در گذشته مرتکب جرم شده بودند، اما اظهار ندامت و پشیمانی خود را به صورت مکتوب به دستگاه های امنیتی، انتظامی، قضایی، فرمانداری ها و بخشداری ها اعلام کردند، امان نامه اعطا شد.

استاندار هرمزگان گفت: به شش تن از افرادی که در گذشته مرتکب جرم شده بودند، اما اظهار ندامت و پشیمانی خود را به صورت مکتوب به دستگاه های امنیتی، انتظامی، قضایی، فرمانداری ها و بخشداری ها اعلام کردند، امان نامه اعطا شد.

به گزارش عصر ایران به نقل از ایسنا، فریدون همتی در جلسه کمیسیون امان‌نامه استان هرمزگان، عنوان کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باب رحمت و بخشش بر اساس آموزه‌های الهی به روی افرادی که در گذشته مرتکب جرم شده اما ابراز ندامت و پشیمانی و توبه کرده‌اند، باز است.

وی ادامه داد: بر این اساس به شش تن از افرادی که در گذشته مرتکب جرم شده اما به صورت مکتوب اظهار پشیمانی و ندامت کردند، از سوی دستگاه قضایی استان هرمزگان، امان‌نامه اعطا شد.

استاندار هرمزگان افزود: خوشحالیم که این افراد به دامن جامعه بازگشتند و با ابراز ندامت از جرائمی که در گذشته مرتکب شده اند، بار دیگر زندگی عادی خود را آغاز کردند.

همتی تصریح کرد: پیام ما برای دیگر افراد مشابه نیز این است که در صورت مراجعه به دستگاه های امنیتی، انتظامی، قضایی، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها و ابراز ندامت و پشیمانی به صورت مکتوب، به آنها کمک خواهیم کرد تا به آغوش جامعه بازگردند.

کپی