اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹

حمله عجیب الکس مورگان به کریستیانو رونالدو!+ تصویر

حمله عجیب الکس مورگان به کریستیانو رونالدو!+ تصویر

به نظر می رسد الکس مورگان از مختومه شدن پرونده تجاوز کریستیانو رونالدو به کاترین مایورگا رضایت ندارد.

 الکس مورگان، ستاره تیم ملی زنان ایالت متحده در ماه های اخیر رفتارهایی جنجالی از خود نشان داده و در تازه ترین اقدام به کریستیانو رونالدو، ستاره 34 ساله تیم ملی پرتغال و یوونتوس حمله کرده است.

چند روز قبل دادگاه لاس وگاس اعلام کرد پرونده اتهام تجاوز کریستیانو رونالدو به کاترین مایورگا در تابستان سال 2009 بسته شده و جریمه ای برای ستاره پرتغالی در نظر گرفته نخواهد شد. چند ماه قبل و بعد از افشاگری های نشریه اشپیگل، دوباره این پرونده به جریان افتاده بود و تا هفته ها شایعات و اخبار فراوانی در مورد رونالدو منتشر می شد اما حالا و طبق ادعای دادگاه، ستاره پرتغالی از این اتهام مبرا شده است.

اما به نظر می رسد این حکم خیلی به مذاق الکس مورگان خوش نیامده و وی به مختومه شدن پرونده کریستیانو رونالدو- کاترین مایورگا واکنش نشان داده است. الکس مورگان در صفحه توئیتر خود یک مقاله تحت عنوان "رونالدو نماد فساد در ورزش" را ریتوئیت کرد و نوشت: "حالا یک روزنامه نگاری عالی."

الکس مورگان که با درخشش در جام جهانی زنان نقش مهمی در قهرمانی ایالت متحده ایفا کرده بود، در طول جام جهانی و بعد از ژست جنجالی پس از باز کردن دروازه تیم ملی انگلیس جنجال ساز شده بود./ ورزش سه

 

کپی