اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

کلمات کلیدی
فتاح:

آخرین وضعیت احداث ساختمان پلاسکو

آخرین وضعیت احداث ساختمان پلاسکو

رئیس سازمان بنیاد مستضعفان درباره آخرین وضعیت احداث ساختمان پلاسکو و زمان افتتاح آن گفت: 600 نفر مخاطب احداث ساختمان پلاسکو هستند و در این ساختمان غرفه دارند که گویا 350 نفر آن قرار است ساختمان پشتی را مقاوم‌سازی و بازسازی کنند. بنابراین 250 نفر باقی می‌ماند که ساختمان جدید برای این کسبه در حال ساخت است.

رئیس سازمان بنیاد مستضعفان گفت: بنده اطمینان می‌دهم که تا پایان کار ساختمان پلاسکو مسئول خواهیم بود و در کنار کسبه خواهیم ماند.

 پرویز فتاح در حاشیه مراسم معارفه خود در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نگاه بنیاد مستضعفان به عنوان یک بنگاه اقتصادی باید تغییر کند، گفت: باید در کنار فعالیت‌های اقتصادی بنیاد به فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی آن توجه ویژه داشت.

وی تاکید کرد: افزایش اعتماد عمومی به بنیاد مستضعفان هدف اصلی ما است و با افزایش شفاف‌سازی، همراهی دولت، نهادها و مردم را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه روز جمعه با رئیس سازمان برنامه بازدیدی از قطعه یک آزادراه تهران – شمال خواهم داشت، گفت: خوشبختانه دولت پول مناسبی برای اتمام این پروژه داده و ما به همکاری‌های متقابل با دولت معتقد هستیم.

وی درباره آخرین وضعیت احداث ساختمان پلاسکو و زمان افتتاح آن گفت: 600 نفر مخاطب احداث ساختمان پلاسکو هستند و در این ساختمان غرفه دارند که گویا 350 نفر آن قرار است ساختمان پشتی را مقاوم‌سازی و بازسازی کنند. بنابراین 250 نفر باقی می‌ماند که ساختمان جدید برای این کسبه در حال ساخت است.

رئیس سازمان بنیاد مستضعفان افزود: بنده اطمینان می‌دهم که تا پایان کار این ساختمان مسئول خواهیم بود و در کنار کسبه خواهیم ماند.

فتاح تاکید کرد: در حال حاضر نمی‌توانم زمانی برای افتتاح این ساختمان بدهم بنابراین زمانی نمی‌دهم که شرمنده مردم بشوم./ایلنا

کپی