اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹

4 کشته در حادثه رانندگی مازندران

4 کشته در حادثه رانندگی مازندران

رئیس پلیس راه استان مازندران از وقوع حادثه رانندگی با 4 کشته در محور نشتارود به شیرود شهرستان تنکابن خبر داد.

  سرهنگ "علیرضا قدمی" در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور نشتارود به سمت شیرود در شهرستان تنکابن، بلافاصله ماموران کلانتری 11 تنکابن به محل حادثه اعزام شدند.

---

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: در این حادثه که بر اثر برخورد یک تریلی حامل قیر با یک موتورسیکلت به وقوع پیوست، خودروی کامیون از مسیر خود منحرف و با یک خودروی پراید با 2 سرنشین برخورد کرد.

سرهنگ قدمی با اشاره به این که راکب موتورسیکلت و سرنشینان خودروی پراید در دم جان باختند، اظهار داشت: خودروی مورد نظر در ادامه این حادثه با یک خودروی وانت پیکان و یک خودروی وانت پراید نیز برخورد کرد که این حادثه نیز منجر به مرگ راننده خودروی وانت پراید شد.

وی با بیان این که علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: از عوامل اصلی بروز حوادث رانندگی و تلفات ناشی از آن خواب آلودگی، سرعت غیر مجاز و عدم توجه به جلو است.

رئیس پلیس راه مازندران به رانندگان، توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب و رعایت حق تقدم عبور، ضمن بالا بردن ضریب ایمنی، فرهنگ اجتماعی خود را به نمایش بگذارند.#پلیس

 

کپی