اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
رئیس دفتر مقام معظم رهبری:

همه دستگاه ها برای کمک به نیازمندان یاری رسان کمیته امداد باشند

همه دستگاه ها برای کمک به نیازمندان یاری رسان کمیته امداد باشند

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: حمایت و رسیدگی از محرومان، دانش آموزان، دانشجویان و زوج های نیازمند تحت پوشش کمیته امداد از جمله خدمات ارزشمندی است که کمیته امداد تاکنون توانسته است به خوبی از عهده آن بر آید.

حجت الاسلام والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی روز سه شنبه در آیین تکریم سید پرویز فتاح و معارفه سید مرتضی بختیاری روسای سابق و جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) افزود: کمیته امداد از آغاز فعالیت خود تاکنون منشا خیر و برکت و رسیدگی به محرومان و نیازمندان بوده و خدمات بسیار ارزنده ای از خود نشان داده است.

 رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: خدمت به نیازمندان و محرومان جامعه موجب افتخار و سربلندی است و از همه دستگاه ها می خواهم در این امر خیر یاری رسان کمیته امداد باشند.

وی تصریح کرد: به نوبه خود از همه کارکنان کمیته امداد به لحاظ خدمات ارزنده و ارزشمندی که در رفع نیاز محرومان و مشکلات آنان به انجام می رسانند و از هیچ کوششی در این راه دریغ نمی کنند تشکر و قدردانی می کنم.

رئیس دفترمقام عظمای ولایت گفت: دستگیری و کمک به نیازمندان موجب خاموش شدن آتش خشم و غضب الهی می شود و از طرفی نیز موجب افزایش رزق و روزی و برکت مال خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین گلپایگانی با بیان اینکه شرایط کنونی جامعه به لحاظ مسایل اقتصادی سخت و دشوار است، افزود: در اینگونه شرایط ثروتمندان جامعه نیز وظیفه دارند کمک رسان نیازمندان به خصوص آن دسته از افرادی که حتی برای تهیه دارو دچار مشکل هستند، باشند.

وی در خصوص سوابق سید مرتضی بختیاری رئیس جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) که از سوی رهبرمعظم انقلاب به این سمت منصوب شدند، گفت: آقای بختیاری از سال های گذشته تاکنون دارای سوابق درخشان خدمتی به آحاد مردم است و امیدوارم در جایگاه جدید نیز با توجه به شرایط سخت اقتصادی توجه بیشتری برای رفع مشکلات نیازمندان و محرومان بیش از پیش از خود نشان دهند.

وی همچنین با قدردانی از خدمات ارزنده سید پرویز فتاح رئیس سابق کمیته امداد حکم انتصاب سید مرتضی بختیاری را قرائت نمودند./ایرنا

 

کپی