اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹

شایعه حضور احمدی‌‎نژاد در انتخابات با 2 لیست مجزا تکذیب شد

شایعه حضور احمدی‌‎نژاد در انتخابات با 2 لیست مجزا تکذیب شد

واکنش بهمن شریف‌زاده از نزدیکان محمود احمدی نژاد به لیست منتسب به او: این لیست مربوط به ۶ سال پیش است/ احمدی‌نژاد فعلا تصمیمی برای حضور در انتخابات مجلس ندارند

یکی از نزدیکان احمدی‌نژاد خبر حضور محمود احمدی‌نژاد با دو لیست مجزا در انتخابات مجلس را رد کرد.

به گزارش خبرآنلاین، ساعتی پیش خبری در فضای مجازی منتشر شد که محمود احمدی‌نژاد با دو لیست مجزا در انتخابات مجلس حضور پیدا می‌کند.

در این خبر آمده بود که در نشست هفتگی دفتر احمدی‌نژاد تصمیم بر این شده است که جریان احمدی‌نژاد با دو لیست «زنده‌باد بهار» و «مهر عدالت» در انتخابات مجلس یازدهم در تهران حضور پیدا می‌کند. سرلیست «زنده‌باد بهار» بهمن شریف‌زاده و سرلیست «مهر عدالت» عبدالرضا شیخ‌الاسلام خواهد بود.

اما بهمن شریف‌زاده در واکنش به این خبر به خبرآنلاین گفت: این خبر برای ۶ سال پیش است که دوباره منتشر کرده‌اند و هیچ تصمیمی درباره حضور در انتخابات مجلس یازدهم گرفته نشده است.

وی درباره تصمیم احمدی‌نژاد برای حضور در انتخابات مجلس هم گفت: آقای احمدی‌نژاد فعلا تصمیمی برای حضور در انتخابات مجلس ندارند.

تکذیب فهرست انتخاباتی منتسب به اصولگرایان

اعتماد آنلاین نوشت: فواد ایزدی و محمدصادق کوشکی حضورشان در لیست انتخاباتی منتشر شده در فضای مجازی را تکذیب کردند.

کوشکی: کاندیدای مجلس نمی‌شوم

از دیشب لیست منتسب به اصولگرایان برای شرکت در انتخابات به سرلیستی حجت‌الاسلام قاسمیان و دکتر منصور کبگانیان با شعار «ما می‌توانیم نمایندگانی ولایی، کارآمد، متخصص، ساده‌زیست و به دور از فساد داشته باشیم» در فضای مجازی منتشر شده است که در آن اسامی‌ای چون محمد نعمتی، محمدصادق کوشکی، مجید شاکری، وحید جلیلی، مهدی محمدی، سیدامیر سیاح و... حضور داشتند.

خبرنگار اعتمادآنلاین برای پیگیری صحت و سقم این لیست با ایزدی و کوشکی تماس گرفت که هر دو حضورشان در این لیست و هر لیست انتخاباتی دیگر را تکذیب کردند.

فواد ایزدی که به عنوان یکی از کارشناسان بین‌الملل مطرح است و فعالیت می‌کند، در پاسخ  فقط به این جمله بسنده کرد که «هر کسی اسم من را به عنوان کاندیدای احتمالی مجلس در لیستی قرار داده است، کار بیخودی انجام داده است. چون بنده تحت هیچ شرایطی قرار بر کاندیداتوری در انتخابات مجلس را ندارم.»

همچنین صادق کوشکی با گفتن اینکه «من این خبر را از شما می‌شنوم» گفت: «تا به امروز با هیچ گروه یا شخصی درباره ورود به صحنه انتخاباتی هیچ صحبتی نداشته‌ام. البته بنده نمی‌توانم این لیست را تایید یا تکذیب کنم، چون احتمال دارد بدون هماهنگی اسم من را هم در فهرست مورد نظرشان گنجانده باشند.

 

کوشکی همچنین ادامه داد: به همین دلیل تا زمانی که ندانم، لیست از طریق همفکری و با تشخیص چه کسانی بسته شده است، نمی‌توانم واکنش نشان بدهم و حتی ترجیحم این است که نسبت به وارد شدن اسمم اعتراضی هم نداشته باشم.

 حاجی بابایی لیست اصولگرایان را تأیید یا تکذیب نکرد

علاوه بر این حمیدرضا حاج‌بابایی از اعضای فعالی که گفته می‌شود این روزها در شورای وحدت اصولگرایان حضور دارد ضمن تاکید بر عدم اطلاع از لیست مورد نظر، درباره آن گفت: «نزدیک به انتخابات که می‌شود از این لیست‌ها زیاد منتشر می‌شود. او البته نسبت این لیست به اصولگرایان را تایید یا تکذیب نکرد و گفت لازم نیست که درباره هر لیستی که منتشر می‌شود اظهارنظر کنیم.»

 

کپی