اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

معاون حقوقی تراکتور: استوکس 103 روز غیبت غیر موجه دارد

معاون حقوقی تراکتور: استوکس 103 روز غیبت غیر موجه دارد

معاون حقوقی باشگاه تراکتور گفت: بازیکنی که به طور عملی فسخ یک طرفه می کند قبل از هر چیز باید به صورت رسمی و قانونی اقدام به فسخ قرارداد کند.

مصطفی کاراندیش در مورد آخرین وضعیت استوکس که یک طرفه اقدام به فسخ قرارداد با تراکتور کرده و اکنون با باشگاه آدنای ترکیه به توافق رسیده گفت: این بازیکن با بی اعتنایی به مکاتبات سه ماهه ما با وکلایش اقدام به فسخ عملی قرارداد خود انجام داده است درحالی که فسخ قرارداد باید به صورت قانونی و کتبی باشد. متاسفانه بازیکنانی که از ولز و اسکاتلند راهی ایران شدند بی نظم بودند،مانند اروین که مشکلاتی درست کرد.

معاون حقوقی باشگاه تراکتور افزود: طبق بررسی‌های کمیته انضباطی باشگاه تراکتور این بازیکن 103 روز غیبت غیر موجه داشته است که بابت این غیبت های غیر موجه باشگاه او را محکوم به کسر قرارداد کرده است و حتی موارد به صورت رسمی از طریق وکلایش به اطلاع استوکس رسیده است. طبق مذاکراتی که آقای صادقیان در ترکیه با باشگاه آدنا داشته به اطلاع آنها موارد را رسانده و همان طور که پیش از این به استوکس اعلام شده او اگر می خواهد به هر باشگاهی برود اول باید رضایت باشگاه تراکتور را جلب کند.

کاراندیش در مورد پرونده های این باشگاه در کمیته انضباطی گفت: ما هنوز منتظر تصمیمات کمیته انضباطی هستیم و خبری از آنها نداریم با این حال نامه های پیگیری هم برای کمیته انضباطی بابت اعتراض هایمان ارسال کرده ایم و همچنان منتظر جواب هستیم./ فارس

کپی