سرمربی آرسنال به آینده تیمش امیدوار است.

اونای امری پس از پیروزی آرسنال مقابل فیورنتینا در جام قهرمانان بین‌المللی درباره اخباری که در مورد خریدهایی احتمالی توپچی‌ها منتشر شده، صحبت کرد.

گفته می‌شود سرمربی اسپانیایی تیم قرمزپوش لندن از باشگاه خواسته که بازیکنان مانند دنی سبایوس، ویلفرد زاها و ویلیام سالیبا را برای او بخرند.امری گفت: برخی از بازیکنان به خاطر حضور در اردو‌ی تیم‌های ملی‌شان فرصت ملحق شدن به ما در اردوی پیش فصل را از دست داده‌اند اما این فرصتی برای بازیکنان حاضر و بازیکنان جوان‌تر تیم ایجاد کرده است تا نشان دهند چگونه می‌توانند به ما کمک کنند و در طول فصل چه توانایی‌های خواهند داشت. این فرصت برای آنها بهترین زمان است تا ساختار تیم را بسازند و یک تیم جنگنده را بسازند.

امری افزود: با تجربیاتی که از سال گذشته داریم، می‌دانیم مسیری که داریم می‌رویم، مثبت است. فصل گذشته ما فقط یک امتیاز کم آوردیم تا در جمع 4 تیم بالای جدول قرار بگیریم اما الان باید بیشتر کار کنیم و یک قدم دیگر برداریم. من آدم مثبت‌اندیشی هستیم. قصد داریم بازیکنان خوبی که توانایی کمک به ما دارند را جذب کنیم اما در حال حاضر فکر می‌کنم وضعیت تیم ما بسیار مطلوب است. من از بازیکنانی که داریم بسیار راضی هستم و ما داریم تا جای ممکن با باشگاه همکاری می‌کنیم تا با آوردن بازیکنانی جدید سطح تیم را بالا ببریم. برخی بازیکنان گران هستند و ما داریم امکان جذب‌شان را بررسی می‌کنیم چون من دوست ندارم مجبور شویم به سراغ گزینه‌های دوم‌مان برویم. فعلاً منتظر هستیم. در تیم‌مان بازیکنان جوان بسیار خوبی داریم اما این را هم می‌دانیم که لازم است بازیکنان دیگری هم به جمع‌مان اضافه شوند./ سایت نود

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.