اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹

اپلیکیشنی که همه چیز را تحت کنترل شما درمی آورد

اپلیکیشنی که همه چیز را تحت کنترل شما درمی آورد

اپلیکیشن جدید "AirDroid"، که زیر مجموعه ای است از"AirDroid " یکی از جذاب ترین اپلیکیشن ها برای افرادی است که عادت دارند مرتب از وضعیت گوشی خود یا دیگر نزدیکانشان مطلع باشند. این برنامه را می توان نوعی برنامه نظارتی فوق پیشرفته دانست.

این برنامه یک گزینه عالی برای کمک به والدین یا زوج هایی است که دوست دارند هر چند وقت یکبار فرزندان خود را کنترل کنند. شما می توانید درست مثل یک آینه از روی صفحه نمایش گوشی یا تبلت و کامپیوتر خود، صفحه نمایش گوشی شخص دیگری را مشاهده کنید. حتی می توانید به بخش چتها، پیام های صوتی و تماس تلفنی افراد دسترسی داشته باشید.

تنظیم این سیستم بسیار ساده است. تنها کافیست به پلی استور مراجعه کرده و برنامه "AirDroid Remote Support" را روی دستگاهی که می خواهید از راه دور به آن وصل شوید (مثلا گوشی شریک زندگی شما) را انتخاب می کنید. البته فراموش نکنید برای دسترسی مذکور، باید برنامه را روی دو گوشی همزمان نصب داشته باشید و برخی دسترسی ها را نیز به گوشی خود داده باشید تا بتوانید از این اپلیکیشن به خوبی استفاده کنید.

 

در واقع  همسر شما باید تأیید کند که اجازه می دهد گوشی شما به نمایشگر گوشی او دسترسی داشته باشد، سپس با اعطای مجوزهای دسترسی می توانید وارد گوشی فرد دیگری شوید. می توانید هماهنگی دو گوشی را به شکل خودکار یا دستی تنظیم کنید. در این برنامه می توانید مجوز دهید که افراد به پیام های متنی، تصاویر، عکسها یا پیام های صوتی شما دسترسی داشته باشند.  البته این برنامه برای یک دوره آزمایشی رایگان است و پس از مدتی نیاز به خریداری دارد./انتخاب

کپی