اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
کوچکی نژاد خبرداد

رتبه‌بندی معلمان بدون لایحه دولت قابلیت اجرا ندارد/گلایه فرهنگیان از دولت و مجلس

رتبه‌بندی معلمان بدون لایحه دولت قابلیت اجرا ندارد/گلایه فرهنگیان از دولت و مجلس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با بیان اینکه حرف‌های شعاری هیچ مشکلی را از جامعه فرهنگیان کشور حل نمی‌کند اظهار داشت: طرح نظام رتبه‌بندی کردن معلمان برخلاف ادعاهای اخیر سخنگوی دولت، بدون ارائه لایحه از سوی دولت به مجلس قابلیت اجرایی شدن ندارد.

جبار کوچکی‌نژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران در رد اظهارات اخیر سخنگوی دولت در مورد اجرایی شدن قریب‌الوقوع طرح رتبه‌بندی معلمان گفت: این طرح بدون ارائه لایحه از سوی دولت به مجلس قابلیت اجرایی شدن ندارد.


عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه وی در جلسه روز یکشنبه همین هفته کمیسیون حتماً به سخنگوی دولت تذکر خواهد داد عنوان کرد: جامعه فرهنگیان کشور از مدت‌ها پیش منتظر اجرایی شدن طرح رتبه‌بندی هستند و این دست از حرف‌های شعاری که سخنگوی دولت اخیراً مطرح کرده برای آنان هیچ سودی ندارد.

نماینده مردم رشت در مجلس گله‌مندی معلمان و فرهنگیان کشور از دولت و مجلس را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: اگر قرار باشد طرحی برای فرهنگیان در کشور نهادینه و سپس عملیاتی شود باید ساز و کارهای آن حتماً از مسیرهای قانونی عبور کند تا تمام دولت‌ها بدون هیچ حرف و سخنی ملزم به اجرایی کردن آن شوند./تسنیم

کپی