اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹

قطعی آب در پیشوا نداریم

قطعی آب در پیشوا نداریم

مدیر آبفای شهرستان پیشوا گفت: در حال حاضر قطعی آب در پیشوا نداریم ولی به دلیل مصرف زیاد و کاهش ارتفاع مخازن در مناطق محدودی با افت فشار آب روبرو هستیم.

در پیش انتشار اخباری مبنی بر قطعی دو روزه آب در پیشوا محمدرضا رمضان‌زاده -مدیر آبفای این شهرستان- در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه بیان کرد: روز گذشته به دلیل نقص فنی با قطعی آب در برخی مناطق روبرو بودیم که تلاش مجموعه آب و فاضلاب شهری منجر به رفع آن شد لذا جا دارد از مردم شریف منطقه به خاطر صبر و شکیبایی آنها قدردانی کنم.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر میزان تولید آب شرب شهرستان پیشوا متناسب با تعداد جمعیت است اما به دلیل گرمای بیش از حد هوا و به تبع آن افزایش مصرف آب، گاها شاهد افت فشار آب هستیم.

مدیر آبفای شهرستان پیشوا خاطرنشان کرد: به دلیل قطعی آب در روز گذشته، پمپ آب برخی منازل به خصوص در شهرک های بالا دست، دچار هوا گرفتگی شده که با تماس ساکنان و اطلاع به آبفا، کارشناسان مربوطه اعزام و نسبت به هواگیری پمپ‌ها اقدام می‌شود.

رمضان زاده افزود: از مردم شهرستان پیشوا درخواست داریم به کمک اداره آب و فاضلاب شهری بیایند و با مدیریت مصرف آب، تا جایی که می‌توانند از مصارف غیرضروری کاسته و برای گذر از این شرایط، ما را همراهی کنند./ ایسنا

کپی