نخستین طرح پرورش و سم گیری عقرب در سیستان و بلوچستان صبح امروز در شهرک میر شهرستان هامون با حضور علی ربیعی رییس هیات مدیره و اصغر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور و استاندار سیستان و بلوچستان افتتاح شد .

مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم گفت: تاکنون ۴۷ طرح اشتغال در شهرک میر ایجاد شده است که طرح پرورش و سم گیری عقرب یکی از این طرح هاست.

ادریس دینارزهی بیان کرد: این طرح برای نخستین بار در سیستان و بلوچستان و برای پنجمین بار در کشور افتتاح می شود .

وی اظهار کرد: برای این طرح ۲۵۰ میلیون تومان هزینه شده که این میزان اعتبار از محل تسهیلات اشتغال روستایی صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان تامین شده است.

وی افزود: ایجاد روستای بدون بیکار یکی از طرح های اصلی و مورد توجه صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان است که برای اولین بار این طرح در شهرک میر از توابع شهرستان هامون اجرا شد.

مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان ادامه داد: برای ایجاد اشتغال در این روستا سه میلیارد تومان تسهیلات درنظر گرفته شده که تاکنون یک میلیارد تومان آن پرداخت شده و ۷۰۰ میلیون تومان نیز در دست بررسی است.

دینارزهی خاطر نشان کرد: بقیه تسهیلات نیز در صورت ورود متقاضیان به فضای اشتغال در این روستا پرداخت خواهد شد.

وی تصریح کرد: مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال گذشته تا کنون برای ۵۵ نفر در قالب طرح‌های ایجاد شده فرصت اشتغال فراهم شده است ./ ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.